Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Podopieczni Michała Napierały, tenisiści TTS Polonia Bytom w najbliższy piątek, 10 września zagrają pierwszy mecz we własnej hali w nowym sezonie 2021/2022. Mecz zostanie rozegrany w ramach 3. kolejki Superligi Tenisa Stołowego. W dwóch dotychczasowych spotkaniach niebiesko-czerwoni zanotowali zwycięstwo i porażkę. Zapraszamy do hali przy ul. Nickla 143a w Bytomiu - Miechowicach o godz. 18.00.

Bytomscy tenisiści stołowi zainaugurują nowy sezon we własnej hali

W pierwszym ligowym spotkaniu sezonu 2021/2022 nasi tenisiści ulegli na wyjeździe aktualnemu liderowi Superligi - Energii Manekin Toruń 1:3, jednak w drugiej kolejce spotkań, pokonali również na wyjeździe 3:1 Morliny Ostróda, a o zwycięstwie przesądziła świetna gra Roberta Florasa i punkt Jakuba Folwarskiego. Po dwóch spotkaniach TTS Poloia Bytom z 3. punktami zajmuje 7. miejsce w tabeli.

Kolejny rywalem Polonistów będzie 10 września drużyna Uczelnia Państwowa Zamość. Najbliższy przeciwnik podopiecznych Michała Napierały zajmuje w tabeli 9. miejsce z jednym punktem na koncie.

Przypomnijmy, że tenisiści stołowi TTS Polonia Bytom rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu w komfortowych warunkach. To wszystko za sprawą gruntownej przebudowy hali tenisa stołowego przy ul. Nickla 143a w Bytomiu-Miechowicach. Inwestycja warta ponad 600 tys. zł umożliwiła stworzenie jedynej w Polsce dwupoziomowej hali do gry w tenisa stołowego, która została dostosowana do krajowych i międzynarodowych rozgrywek zgodnie z wymogami ITTF - Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego.