Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Tylko przez pierwsze minuty hokeistki Meksyku skutecznie broniły się przed atakami reprezentacji Holandii. Mimo to Holenderki jeszcze w pierwszej tercji znalazły sposób na obronę Meksykanek, ostatecznie wygrywając dzisiejsze, 7 października spotkanie w ramach turnieju prekwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku w Pekinie, 7:1 (1:0, 2:1, 4:0).

Holenderki pewnie pokonały reprezentację Meksyku

W piątek, 8 października kolejne mecze na lodowisku im. Braci Nikodemowiczów

Przypomnijmy, że jutro reprezentacja Holandii o 16:00 zmierzy się z Turcją, zaś Meksykanki będą walczyć o 20:00 z Polkami, które dzisiaj rozbiły Turczynki aż 12:0.

W światowym rankingu IIHF (Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie) reprezentacja Polski kobiet plasuje się na 19. miejscu. Holenderki są sklasyfikowane na 18. pozycji, Meksyk na 26., a Turcja na 28.

Długa droga na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie

Zwycięzca turnieju prekwalifikacyjnego w Bytomiu do IO w Pekinie zagra o awans na igrzyska w listopadowych zawodach. Wystąpią w nich reprezentacje Węgier, Norwegii oraz Czech. Awans do Pekinu wywalczy tylko zwycięzca imprezy.

Ceny wejściówek na mecze

Bilet normalny - 20 zł za dzień (dwa spotkania), bilet ulgowy - 10 zł za dzień (dwa spotkania), wstęp bezpłatny - dzieci do lat 10.