Sylwia Mrochem bierze udział w regionalnych eliminacjach do konkursu Miss Polski. Już 25 marca w Mysłowicach odbędzie się Gala Finałowa Miss Śląska 2023, podczas której bytomianka zaprezentuje swoje atuty. Równocześnie Sylwia Mrochem bierze udział w internetowym plebiscycie na Miss Śląska Internetu.

Do piątku, 17 marca trwa pierwsza tura głosowania. W Wyborach Miss Śląska 2023 bierze udział dwadzieścia dziewczyn. To regionalny etap konkursu Miss Polski. W gronie finalistek jest 22-letnia bytomianka Sylwia Mrochem, która studiuje dietetykę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Sylwia Mrochem startuje także w wyborach Miss Śląska Internetu 2023. Pierwsza tura plebiscytu, w której udział bierze 20 finalistek, trwa do piątku, 17 marca do godziny 20.

Sylwia Mrochem startuje w regionalnych eliminacjach do konkursu Miss Polski

Do drugiej tury zakwalifikuje się 10 kandydatek, które otrzymają największą liczbę punktów w głosowaniu SMS. Aby zagłosować na bytomiankę należy wysłać SMS o treści MSI.15 pod numer 7248. Opłata za SMS - 2,46 zł. Jeden SMS to jeden punkt. Druga tura plebiscytu rozpocznie się w sobotę, 18 marca o godz. 10 i będzie trwała do piątku, 24 marca do godziny 20. Wraz z rozpoczęciem drugiej tury plebiscytu liczniki SMS zostaną wyzerowane.

Bytomianka bierze równocześnie udział w internetowym plebiscycie na Miss Śląska Internetu

Nagrodą dla Laureatki, która na zakończenie drugiej finałowej tury plebiscytu zgromadzi największą liczbę punktów w głosowaniu SMS jest Diadem, Tytuł, pamiątkowa szarfa oraz przepustka do Ćwierćfinału Miss Polski 2023.