Piłkarze Polonii Bytom pokonali dzisiaj 22 kwietnia zespół Stali Brzeg 1:0, dzięki czemu zachowali pozycję lidera w trzeciej grupie III ligi. Goście mimo utraty bramki, gry w "dziesiątkę" po czerwonej kartce w 62. minucie meczu, nie poddali się walcząc do końca o remis. W 90. minucie nie wykorzystali rzutu karnego, który obronił Eryk Mirus.

Polonia Bytom dzięki wygranej nadal jest liderem tabeli. Ma na koncie 56. punktów, jednak tuż za niebiesko - czerwonymi jest zespół Rekordu Bielsko - Biała, który dzisiaj również wygrał z LKS Goczałkowicami Zdrój 3:2. Do Polonii drużyna z Bielska traci zaledwie dwa punkty, co zapowiada emocje do końca rundy wiosennej.

Kolejny mecz Poloniści rozegrają na wyjeździe 29 kwietnia ze Stilonem Gorzów Wielkopolski.