Roman Badura, znany z organizacji w naszym mieście Bytomskiej Rowerowej Masy Krytycznej, która zawsze odbywa się w ostatni piątek miesiąca, po raz kolejny udowodnił, że jest w świetnej formie. Podczas odbywających się w Połczynie-Zdroju Mistrzostwach Polski w kolarstwie gravelowym, bytomianin na dystansie 62 km z czasem 2 godziny i 3 minuty zajął w kategorii Masters trzecie miejsce, zdobywając tym samym brązowy medal i tytuł drugiego wicemistrza Polski.

Bytomski kolarz Roman Badura nadal jest w świetnej formie - fot. Archiwum Roman Badura

Świetną formę zaprezentował również Roman Badura na początku lipca podczas zawodów Road Maraton - Pętla Beskidzka, gdzie bytomski kolarz zajął trzecie miejsce w kategorii M50, pokonując dystans 104 km w czasie 3:14:23. Z kolei w czerwcu na zawodach z cyklu Bike Maraton, Badura również zajął dwukrotnie medalowe miejsca.

Gratulujemy świetnych wyników i dobrej formy.