Na scenie becekowej sali To tu zaprezentował się znany w całym kraju Vito Bambino. Artysta, który w ostatnim czasie współpracował z takimi gwiazdami jak: Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, Igo, Mrozu czy Sanah. Współtwórca hymnu projektu Męskie Granie 2021 „I Ciebie też, bardzo”.

Bytom znalazł się na mapie 18 polskich miast, w których Vito Bambino promuje swój najnowszy studyjny album Pracownia podczas klubowej trasy koncertowej. Artysta przyciągnął do Beceku pełną salę, a bilety na wydarzenie wysprzedały się na długo przed występem.

Różnorodność i multikulturowość - te słowa najlepiej określają Vito Bambino, czyli wokalistę, autora tekstów, kompozytora, aktora i lidera zespołu Bitamina. W 2020 roku wydał pierwszy solowy album Poczekalnia, na którym znalazł się m.in. utwór Bunkrów nie ma. Muzyk jest także znany z przebojowych singli, takich jak Nudy czy Poszło. Każdej premierze towarzyszą oryginalne teledyski, których pomysłodawcą i nierzadko twórcą jest sam artysta. W 2021 roku wspólnie z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadło nagrał hitowy numer lata "I Ciebie też, bardzo", będący jednocześnie hymnem projektu Męskie Granie.