Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego zablokowana po uszkodzeniu zbiornika paliwa

Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego całkowicie zablokowana! Na wysokości ulicy Dworskiej doszło do poważnej awarii – ciężarówka uszkodziła zbiornik paliwa, co sparaliżowało ruch w tej części miasta. Sprawdź, jak długo potrwają utrudnienia i jakie są zalecenia dla kierowców.
- Awaria na Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego w centrum miasta zatrzymuje ruch
- Kierowcy omijajcie Aleję Jana Nowaka-Jeziorańskiego – służby pracują nad usunięciem awarii
Awaria na Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego w centrum miasta zatrzymuje ruch
W poniedziałek 28 lipca 2025 roku Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego została całkowicie zablokowana na wysokości ulicy Dworskiej. Przyczyną jest uszkodzenie zbiornika paliwa w samochodzie ciężarowym, które spowodowało wyciek substancji niebezpiecznej i uniemożliwiło przejazd pojazdów.
Na miejscu zdarzenia szybko pojawiły się służby ratunkowe oraz odpowiednie jednostki miejskie, które zabezpieczają teren i prowadzą działania mające na celu usunięcie zagrożenia. Policja apeluje do kierowców o unikanie tego odcinka i korzystanie z objazdów.
Kierowcy omijajcie Aleję Jana Nowaka-Jeziorańskiego – służby pracują nad usunięciem awarii
Ze względu na rozległość awarii oraz konieczność bezpiecznego usunięcia wycieku paliwa, utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Urząd Miasta oraz lokalne służby drogowe monitorują sytuację i informują, że priorytetem jest szybkie przywrócenie przejezdności alei.
„Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego jest nieprzejezdna na wysokości ulicy Dworskiej z powodu uszkodzenia zbiornika paliwa w samochodzie ciężarowym” – przekazała policja.
Mieszkańcy i kierowcy proszeni są o śledzenie komunikatów miejskich oraz stosowanie się do wskazówek służb porządkowych. Warto zaplanować trasę tak, aby ominąć ten fragment drogi i uniknąć niepotrzebnych opóźnień.
Na podst. Urząd Miejski Bytom
Autor: krystian