Mateusz Ziółko rozświetli galę MUZA i WENA w Bytomiu 17 października

Wieczór pełen muzyki i nagród - w piątek 17 października o 18:00 na scenie Bytomskiego Centrum Kultury wystąpi Mateusz Ziółko, a podczas uroczystości zostaną wręczone nagrody prezydenta Bytomia MUZA i WENA. Bilety kosztują 40-60 zł.
- Przyjdź do Bytomskiego Centrum Kultury na galę MUZA i WENA
- Posłuchaj Mateusza Ziółko i jego największych utworów
- Sprawdź praktyczne informacje przed wyjściem
Przyjdź do Bytomskiego Centrum Kultury na galę MUZA i WENA
Gala wręczenia nagród prezydenta Bytomia w dziedzinie kultury - MUZA oraz Młodzieżowej Nagrody Prezydenta Bytomia WENA - będzie jednym z ważniejszych wydarzeń kulturalnych tego roku w mieście. MUZA honoruje trzech laureatów w kategoriach osiągnięcia twórcze, upowszechnianie kultury oraz zarządzanie kulturą, natomiast WENA wyróżnia młodych twórców za rozwój pasji i pierwsze znaczące osiągnięcia artystyczne. Jak informuje Bytomskie Centrum Kultury, uroczystość odbędzie się w sali BCK i łączy część oficjalną z wieczorem muzycznym.
Posłuchaj Mateusza Ziółko i jego największych utworów
W programie wieczoru usłyszymy wykonania Mateusza Ziółko - zwycięzcy 3. edycji programu The Voice of Poland, a także laureata pierwszego miejsca w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Repertuar artysty obejmuje m.in. utwory „W płomieniach”, „Szkło”, „Planety”, „7 rzeczy” oraz „Vis-à-vis” - to kompozycje, które ukształtowały jego rozpoznawalność na polskiej scenie. Ziółko znany jest nie tylko jako wokalista, lecz także autor tekstów i kompozytor, co sprawia, że jego koncerty łączą technikę z osobistą ekspresją.
Sprawdź praktyczne informacje przed wyjściem
Uroczystość rozpoczyna się 17 października o 18:00 w Bytomskim Centrum Kultury - bilety są dostępne w przedziale cenowym 40-60 zł za wejście. Organizatorzy przypominają o punktualnym przybyciu, aby nie przegapić części oficjalnej i koncertu. Dla mieszkańców zainteresowanych nominacjami MUZA i WENA to także okazja, by poznać osoby i instytucje nagrodzone w trzech branżowych kategoriach kultury oraz zobaczyć, jak wygląda ceremoniał wręczenia nagród prezydenta Bytomia.
na podstawie: UM Bytom.
Ostatnie Artykuły

Czy DevaGroup to dobra agencja od Google Ads? Zapytaliśmy Gemini!

Bytomianka poprowadzi bieg w Parku Kachla. Potem opowie o swojej drodze

Monika Słowińska wyróżniona za zdjęcie, które łamie stereotyp biblioteki

13 zatrzymań w Bytomiu - w tle amfetamina na blisko 1200 porcji

W Bytomiu młode uczestniczki dostały start w beauty i wsparcie na drogę

Ślady galeny i dolomitu pod Bytomiem. Ten spacer odsłoni dawny Śląsk

Kradzież stali z byłej elektrowni - policja szybko namierzyła dwóch mężczyzn

Dlaczego sklepy wybierają hurtownię erotyczną Boys of Toys do uzupełnienia asortymentu

Smolenia 35 przejdzie zmianę. Urząd ma być dostępny bez przeszkód

Biblioteka w Bytomiu zamieniła książki w laboratorium robotów

Bytomski nastolatek wrócił z Europy ze srebrem po ciężkim finale

Joachim Trier wraca z filmem, który rozcina rodzinne milczenie

Ferie zimowe 2027 w województwie śląskim. Kiedy uczniowie będą mieć wolne i jak wygląda kalendarz roku szkolnego?

Pałac, schron i nastawnia. Noc Muzeów pokazała Bytom od zaplecza
Przydatne dane teleadresowe
- Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza nr 3 w Bytomiu - kontakt i adres
- Bytomskie Centrum Kultury w Bytomiu - kontakt, bilety, godziny
- ZUS Biuro Terenowe w Bytomiu - kontakt, godziny, sprawy emerytalne i rezerwacja wizyt
- Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu - kontakt, adresy i oferta
- Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku - kontakt, zapisy, zajęcia i opłaty
- Cen - Med Specjalistyczny Ośrodek Badań i Porad Lekarskich w Bytomiu - kontakt, godziny, informacje
