BS Polonia Bytom wśród najlepszych ósemek i walczy o I ligę
W decydującym momencie sezonu, koszykarze BS Polonia Bytom wykazali się nieprzeciętną determinacją. W ostatnim meczu pokonali Lubliniankę Lublin, co zapewniło im miejsce w czołowej ósemce rozgrywek play-off. Czeka ich teraz konfrontacja z drużyną Noteci Inowrocław, znaną z silnej gry i aspiracji do awansu.
  1. Koszykarze BS Polonia Bytom zwyciężyli w meczu z Lublinianką Lublin wynikiem 86:81.
  2. Zwycięstwo to umożliwiło awans do najlepszej ósemki w fazie play-off.
  3. Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00 w Hali na Skarpie.
  4. Bilety na nadchodzący mecz są dostępne online.

Początek spotkania z Lublinianką nie zapowiadał kibicom wielu emocji, gdyż pierwsza kwarta zakończyła się przewagą gości. Jednak w dalszej części meczu bytomska drużyna zdołała odwrócić losy spotkania, osiągając przewagę w ostatniej kwarcie i utrzymując ją do końca. Taktyczne zmiany i skoncentrowana gra w decydujących momentach pozwoliły Polonii wyjść z tego pojedynku jako zwycięzca.

Nadchodzące spotkanie z Notecią Inowrocław będzie prawdziwym testem dla bytomskich koszykarzy. Drużyna z Inowrocławia, będąca jednym z faworytów do awansu, z pewnością dostarczy kibicom wielu emocji i niezapomnianych momentów. Mecz ten będzie nie tylko sportowym wydarzeniem, ale także okazją do wspólnego kibicowania i przeżywania sportowych emocji.

Przygotowania do sobotniego spotkania już trwają, a zainteresowanie biletami świadczy o dużym wsparciu, jakie mieszkańcy okazują lokalnej drużynie. To będzie istotny moment dla bytomskiej koszykówki, mogący zadecydować o dalszych losach zespołu w rozgrywkach.

Według informacji z: Urząd Miejski Bytom