Ostatnie warsztaty Drewniaków Eko-cudaków przed wakacjami w Bytomiu
Zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła na ostatnie przedwakacyjne warsztaty w Bytomskim Centrum Kultury. Tym razem będziemy tworzyć wyjątkowe patery na owoce z plastrów drewna!
  1. Warsztaty odbędą się w sobotę, 15 czerwca, o godzinie 14:30.
  2. Uczestnicy nauczą się pracy z litym drewnem.
  3. Wykończenie patery będzie obejmować lakierowanie i ozdabianie sznurem.
  4. Bilet na warsztaty kosztuje 40 zł za każdy zestaw do zbudowania.

Bytomskie Centrum Kultury przygotowało kolejne spotkanie z cyklu „Drewniaki Eko-cudaki”. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję stworzyć unikalną paterę na owoce, wykorzystując plastry drewna. Warsztaty te są idealnym sposobem na rozwijanie umiejętności manualnych oraz kreatywności, a także na spędzenie miłego popołudnia w twórczej atmosferze.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 15 czerwca, o godzinie 14:30. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się, jak pracować z litym drewnem oraz jak łączyć poszczególne elementy w spójną całość. Wykończenie patery będzie polegało na lakierowaniu (używając lakieru odpowiedniego do kontaktu z żywnością) oraz wykonaniu ozdób z grubego sznura.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 40 zł za każdy zestaw do zbudowania. Kupując jeden bilet, otrzymują Państwo jeden zestaw, nad którym można pracować indywidualnie lub w zespole, na przykład dziecko z opiekunem. Bilety są dostępne w kasie Bytomskiego Centrum Kultury oraz online.

To doskonała okazja, aby nauczyć się nowych technik, spędzić czas w gronie pasjonatów rękodzieła i stworzyć coś wyjątkowego. Nie przegapcie tej ostatniej przed wakacjami szansy na udział w warsztatach „Drewniaki Eko-cudaki”! Zachęcamy do zakupu biletów już teraz, aby zapewnić sobie miejsce na tym inspirującym wydarzeniu.


Opierając się na: Bytomskie Centrum Kultury