Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców i przyszłych właścicieli firm już 25 czerwca
Wszystkie osoby zainteresowane założeniem własnej firmy oraz przedsiębiorcy z województwa śląskiego będą mieli okazję wziąć udział w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw. Spotkanie organizowane jest przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach oraz Urząd Miejski w Bytomiu.
  1. Spotkanie odbędzie się 25 czerwca od 12:00 do 15:00.
  2. Tematem będą programy wsparcia MŚP i rozwój działalności gospodarczej.
  3. Rejestracja na wydarzenie odbywa się przez formularz dostępny online.
  4. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W sali sesyjnej Urzędu Miejskiego przy ul. Parkowej 2, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się o aktualnych możliwościach uzyskania dofinansowania na założenie działalności gospodarczej. Konsultanci Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Katowicach poprowadzą część szkoleniową, która obejmie również perspektywę dostępnych instrumentów finansowych na rozwój istniejących firm.

Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Link do rejestracji będzie aktywny do 24 czerwca do godz. 12:00. Po zarejestrowaniu się, uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału drogą mailową.

To doskonała okazja dla lokalnych przedsiębiorców, aby zdobyć cenne informacje na temat wsparcia finansowego oraz możliwości rozwoju swoich firm. Spotkanie jest bezpłatne, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym dla wszystkich zainteresowanych.

Organizatorzy: Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach, Urząd Miejski w Bytomiu, Bytomska Izba Przemysłowo-Handlowa oraz Loża Katowicka Business Centre Club, zapraszają do udziału i skorzystania z tej wyjątkowej okazji.


Według informacji z: Urząd Miejski w Bytomiu