Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Chcesz kupić używany samochód od Volvo? Nie ryzykuj i wybierz najlepsze modele w programie Volvo Selekt. To najlepsza oferta dla wymagających!

Nie chcesz ryzykować przy zakupie używanego auta z giełdy albo przez ogłoszenia? W takim przypadku warto udać się do salonu samochodowego marki! Z takiej metody zakupu używanych aut korzysta obecnie coraz więcej osób, w tym także w salonach Volvo.

Gdy interesują Cię samochody Volvo z drugiej ręki, warto sprawdzić program na pojazdy używane Volvo Selekt, który dostępny jest między innymi w salonie Euroservice w Warszawie.

Jakie są najważniejsze zalety skorzystania z zakupu auta w programie Volvo Selekt? Sprawdź teraz!

Samochody używane Volvo Selekt – tylko starannie wyselekcjonowane modele

Poszukiwania używanego samochodu mogą być czasochłonne. Wprawdzie na portalach ogłoszeniowych i na giełdach znajdziemy wiele różnych modeli wystawianych na sprzedaż, to jednak tylko nieliczne z nich zasługują na uwagę.

Głównym problemem zakupu samochodu z drugiej ręki jest brak pewności związanej z jego stanem technicznym. Może okazać się, że używane auto tak naprawdę całkowicie różni się pod względem swojego stanu technicznego od opisu sprzedającego. Wobec tego wtedy, gdy nie znamy się na motoryzacji, dużo ryzykujemy.

Samochody używane Volvo Selekt – najlepsza oferta dla wymagających

Alternatywnym rozwiązaniem są samochody używane Volvo Selekt – decydując się na pojazd sprzedawany przez salon uczestniczący w tym programie, nie musimy obawiać się tego, że staniemy się ofiarą oszustwa.

Używane Volvo dostępne w ramach powyższego programu są dokładnie kontrolowane przez sprzedającego – to modele w wieku do 7 lat, z przebiegiem nie wyższym niż 150 tysięcy kilometrów, a także poddane dokładnej kontroli aż stu różnych punktów.

Dodatkowo, na używane samochody w programie Volvo Selekt otrzymujemy roczną gwarancję bez limitu kilometrów, która będzie chroniła nas nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju – w większości państw europejskich. Do gwarancji producent dodaje także ochronę Assistance na rok, która obowiązuje na terenie Unii Europejskiej.

W związku z tym zakupienie samochodu Volvo w salonie to gwarancja zadowolenia – bez ryzyka, że kupimy model, który nie spełni naszych oczekiwań!

Samochody używane Volvo Selekt – wygodna transakcja

Decydując się na używane samochody Volvo w salonie, nie musimy również obawiać się o transakcję – wszystko można załatwić w salonie!

W salonie samochodowym możemy od razu podpisać umowę, a także następnie wykupić korzystne ubezpieczenie na nasze nowe auto. Dzięki temu możemy wyjechać z nim do domu jeszcze tego samego dnia, w którym podpisaliśmy umowę!

Dodatkowo, w salonach Volvo klienci mogą skorzystać z różnych programów finansowania, które pozwalają im na zakupienie samochodu nawet wtedy, gdy nie dysponują pełną kwotą. Do dyspozycji mamy specjalne kredyty samochodowe na korzystnych warunkach, a także leasing, z którego korzystają klienci biznesowi.

Warto także zaznaczyć, że Volvo daje swoim klientom gwarancję maksymalnej satysfakcji – gdy zakupiony samochód używany nie będzie spełniał naszych wymagań w pełni, możemy za darmo w terminie do 30 dni lub przed przejechaniem dystansu 1,5 tysiąca kilometrów wymienić go na inny o nie mniejszej wartości.

Sprawdź już teraz wszystkie samochody Volvo z drugiej ręki dostępne w najbliższym salonie samochodowym Volvo. Życzymy udanych zakupów!