Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Stacjonarna część letnich warsztatów dla dzieci i młodzieży za nami!!! Wakacyjną przygodę rozpoczęliśmy od warsztatów filmowych, które od 15 lipca do 9 sierpnia odbywały się w siedzibie BECEK-u oraz CSW Kronika, a już od najbliższego poniedziałku  BECEKOBUSEM wyruszamy w teren:)

Co czeka najmłodszych mieszkańców Bytomia od 12  sierpnia? Po raz dziewiąty odwiedzimy Was w dzielnicach podjeżdżając kolorowym BECEKOBUSEM z cyklem warsztatów (plastyczne, majsterkowania, artystyczne, muzyczne, kreatywne, rycerskie). Czekajcie na nas!

Dzieci chętne do udziału w warsztatach w terenie informujemy, że BECEKOBUS wyjeżdżać będzie spod Bytomskiego Centrum Kultury o 9.50 oraz 13.50 i wracać około 13.10 oraz 17.10.

Jak co roku, zajęcia są świetną okazją do dobrej zabawy i miłego spędzenia czasu. Jednocześnie dają możliwość sprawdzenia i rozwinięcia swoich zdolności, możliwości kreacyjnych, rozbudzenia wyobraźni, a także poszerzenia grona znajomych dzięki możliwości poznania rówieśników mieszkających w innych częściach Bytomia.

Nasze zajęcia są dedykowane dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Dzięki wsparciu finansowemu naszych Sponsorów zapewniamy darmową super zabawę podczas każdego dnia naszych spotkań!!! 

Sponsorem Głównym wydarzenia jest Węglokoks Kraj – właściciel marki Skarbek.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury „Kultura – Interwencje 2019”, Gminy Bytom oraz Miejskiej Komisji rozwiązywania problemów alkoholowych.


 

Szczegółowy harmonogram warsztatów dostępny jest pod adresem: https://becek.pl/becekobus