Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Zgłoś Anioła do nagrodyDo 22 listopada można zgłaszać kandydatury do nagrody Bytomskiego Anioła Wolontariatu. Konkurs organizuje Bytomska Rada Działalności Pożytku Publicznego oraz Biuro Organizacji Pozarządowych.

Bytomskie Anioły Wolontariatu to nagrody przyznawane co roku na początku grudnia. Kandydatów mogą zgłaszać wszyscy mieszkańcy miasta, którzy znają kogoś, wyznającego zasadę: "aby żyć, siebie samego trzeba dać". Chodzi o najbardziej aktywne osoby lub grupy, które działają nieodpłatnie na rzecz bytomian. Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i samorządowe, przedsiębiorstwa, osoby indywidualne korzystające z pomocy wolontariuszy z potwierdzeniem faktu działalności wolontariusza przez organizację lub instytucję, która może o tym zaświadczyć.

Zgłoszenia do nagrody Bytomskiego Anioła Wolontariatu można składać osobiście lub listownie na adres: Biuro Organizacji Pozarządowych przy Rynku 26/5 oraz mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Bytomski Anioł Wolontariatu".

Wręczenie statuetki odbędzie się 5 grudnia o 17.00 w Teatrze Rozbark.

Regulamin - pobierz
Formularz zgłoszeniowy - pobierz

Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: UM w Bytomiu