Korzystne oferty pracy w Bytomiu

Bytom jest to miasto zlokalizowane na śląsku. W mieście rozwija się przemysł, a także branża handlowo-usługowa. Ofert pracy w Bytomiu nie brakuje, dlatego na zatrudnienie tu mogą liczyć przedstawiciele różnych zawodów. Jeśli szukasz pracy w Bytomiu możesz ją podjąć na przykład jako fryzjer. Poszukiwani są także administratorzy sieci i systemów IT, a także kosmetolodzy. Zapoznaj się z naszymi ofertami i odpowiedz na te, które Cię zainteresują.

Administrator sieci i systemów IT poszukiwany

Administrator IT to pracownik odpowiedzialny za kompleksową opiekę nad systemem informatycznym. W zakres obowiązków takiej osoby wchodzi zabezpieczanie danych elektronicznych, kontrola dostępu do danych, rozwiązywanie problemów z systemem, które pojawiają się na bieżąco. Żeby rozpocząć pracę na stanowisku administratora sieci i systemów IT należy posiadać wykształcenie wyższe (zalecane są studia na kierunku informatyka), biegle władać językiem angielskim (jest on niezbędny w tej pracy), posiadać szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie IT. Dobry administrator IT posiada umiejętność analitycznego myślenia, jest nastawiony na rozwiązywanie problemów, potrafi pracować pod presją czasu, jest dyspozycyjny (w przypadku pojawienia się ewentualnych problemów pracuje do momentu, kiedy zostaną one rozwiązane). Bardzo pomocne są także kompetencje interpersonalne.

Wszystkie oferty pracy dla administratorów w Bytomiu znajdziesz tutaj

Ciekawy wybór ofert pracy dla fryzjerów

Osoba zatrudniona na stanowisku fryzjera specjalizuje się w strzyżeniu, czesani, pielęgnacji, stylizacji i farbowaniu włosów. Niektórzy fryzjerzy zajmują się także pielęgnacją zarostu. Żeby wykonywać zawód fryzjera należy posiadać dyplom szkoły zawodowej, technikum zawodowego lub specjalistyczne kursy (zakończone egzaminem czeladniczym). Dobry fryzjer jest w stanie rozpoznać stan i potrzeby konkretnych włosów, a następnie dostosować do nich określone zabiegi. Jego doświadczenie pozwala na doradzenie klientowi określonej fryzury, a także sposobu pielęgnacji włosów. Kandydat na stanowisko fryzjera musi posiadać zmysł estetyczny, wyobraźnię przestrzenną, zdolność rozróżniania barw. Do podjęcia pracy fryzjera konieczny jest dobry stan zdrowia, a także wysokie kompetencje interpersonalne pozwalające na pracę z klientem.

Jeżeli chcesz się rozwijać zawodowo i chciałbyś zobaczyć jak wygląda praca fryzjera za granicą, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W tej chwili posiadamy atrakcyjne oferty pracy w Holandii.

Potrzebny kosmetolog

Kosmetolog to specjalista po studiach z zakresu kosmetologii. Specjalizuje się on w wykonywaniu różnych zabiegów, których celem jest szeroko rozumiane poprawianie urody. Kosmetolog dokonuje diagnostyki skóry i na podstawie uzyskanych wyników dobiera konkretne zabiegi. Kosmetolodzy znajdują zatrudnienie w salonach kosmetycznych, a także gabinetach odnowy biologicznej. Część specjalistów decyduje się na otworzenie własnej działalności gospodarczej. W zawodzie tym znaczenie mają także rozwinięte kompetencje interpersonalne umożliwiające nawiązywanie relacji z klientami.

Sprawdź wszystkie oferty pracy w Bytomiu na portalu Megapraca.pl