Dawid Oczkowski i Natalia Mańkowska mają za sobą znakomity rok. W czwartek, 21 października razem z trenerem Krzysztofem Kloską gościli w Urzędzie Miejskim w Bytomiu. Prezydent Mariusz Wołosz i zastępca prezydenta Adam Fras złożyli im gratulacje.

Zawodnicy i zawodniczki Bytomskiego Sportowego Klubu Taekwon-do "Sonso" znakomicie spisali się na prestiżowych imprezach. W 2021 roku Dawid Oczkowski wywalczył tytuł Mistrza Polski Juniorów, Wicemistrza Polski Seniorów oraz zdobył złote medale w Pucharze Polski Juniorów i w Pucharze Polski Seniorów. Natalia Mańkowska zdobyła brązowy medalu podczas Mistrzostw Polski Młodzieżowców oraz zajęcia trzeciego miejsca w układach formalnych podczas Mistrzostw Polski Seniorów.

d

Prezydent Bytomia Mariusz Wołosz oraz jego zastępca Adam Fras złożyli gratulacje zawodnikom oraz trenerowi Krzysztofowi Klosce, który w swojej karierze wyszkolił wieku zawodników, posiadających stopnie mistrzowskie I, II, III i IV DAN oraz instruktorów Taekwon-do. W tym roku bytomski klub obchodzi 25-lecie istnienia.