UM Bytom: Wtomigrajki w Pałacu 8/11/2022
Bajkowo-naukowe warsztaty, animacje manualne i cyrkowe - to tylko cześć atrakcji, jakie już w piątek, 11 listopada przygotowuje dla najmłodszych i nie tylko Fundacja W to mi graj. Impreza rozpocznie się o 14.00 w Pałacu w Miechowicach.
.jpg?1667914441453)
Atrakcje dla małych i nieco starszych uczestników tematycznie nawiązują do 200. rocznicy urodzin Ignacego Łukasiewicza, polskiego farmaceuty, wynalazcy lampy naftowej i założyciela pierwszej na świecie kopalni ropy naftowej.
Od 14.00 do 16.00 potrwają Wtomigrajki, czyli warsztaty i animacje manualne i cyrkowe przygotowane przez Pałac w Miechowicach, Hapijama Fun Art i Teatr Lufcik na Korbkę.
Na zainteresowanych czekają też performance edu - haha - cyjny Pan od nafty - rzecz o Ignacym Łuksiewiczu”, a prelekcja Iskra możliwości - czym jest i jak powstaje światło, oraz fireshow Azis Lights.
Wydarzenie realizowane przez Fundację W to mi graj i finansowane z budżetu gminy Bytom.
Urząd Miejski w Bytomiu, bytom.pl/aktualnosci/index/Wtomigrajki-w-Palacu/idn:38506
Autor: krystian