Trwają już zapisy do gry miejskiej organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w ramach profilaktycznego projektu społecznego Relacja ma MOC. W zabawie, która odbędzie się w sobotę, 23 września o 11.00, mogą wziąć udział całe rodziny, grupy znajomych i pary. Bo najważniejsza jest tu relacja.

Gra skierowana jest do zespołów liczących od 2 do 6 osób. Zespoły mogą tworzyć pary, rodziny lub grupy znajomych. Uczestnicy otrzymają mapę z listą zadań do wykonania, dzięki którym będą mogli odkryć moc łączącej ich relacji.

- Gra będzie świetną okazją do współdziałania oraz wspólnego spędzenia czasu przy rozwiązywaniu zagadek i wykonywaniu różnorodnych zadań. Na najlepszych czekają nagrody - mówi Agnieszka Kamińska z Działu Planowania, Koordynowania i Realizacji Projektów MOPR.

Gra miejska odbędzie się w godzinach od 11.00 do 14.15. Start i meta gry - na bytomskim Rynku. Udział w grze jest bezpłatny.

Zapisy drużyn odbywają się poprzez formularz dostępny na stronie: www.relacjamamoc.pl.

Gra miejska jest jednym działań podejmowanych na rzecz wspierania relacji w społeczności lokalnej, które odbywają się w ramach realizacji projektu Relacja ma MOC - profilaktyka przemocy domowej w Bytomiu, finansowanego z Funduszy Norweskich i środków krajowych.

Plakat Gry Miejskiej