Parkobajtle: Letnie spotkania z muzyką i teatrem dla dzieci w Bytomiu
Już za tydzień najmłodsi mieszkańcy będą mieli okazję przenieść się do magicznej krainy dźwięków. W ramach cyklu "Parkogranie", na polanie przed Amfiteatrem w Parku Miejskim im. hm. F. Kachla, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie muzyczne z udziałem Pani Dorotki i jej projektu "Maluchy w Krainie Dźwięku".

Muzyczne spotkanie z Panią Dorotką

W najbliższą niedzielę, 7 lipca, o godzinie 15:00, dzieci i ich rodzice będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. Pani Dorotka, znana z licznych projektów muzycznych dla najmłodszych, zaprezentuje swoje najnowsze przedsięwzięcie - "Maluchy w Krainie Dźwięku". To interaktywny spektakl, który poprzez muzykę i zabawę wprowadzi dzieci w fascynujący świat dźwięków.

Ruch, muzyka i rozwój emocjonalny

Podczas spotkania dzieci będą miały okazję nie tylko słuchać muzyki, ale także aktywnie uczestniczyć w zabawach ruchowych. Dzięki temu, poprzez kontakt z innymi maluchami oraz różnorodne dźwięki, będą mogły rozwijać swoje umiejętności emocjonalne i społeczne. To doskonała okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu, jednocześnie ucząc się i bawiąc.

Praktyczne informacje i bilety

Wydarzenie odbędzie się na polanie naprzeciw Amfiteatru w Parku Miejskim im. hm. F. Kachla. Bilety w cenie 5 zł będzie można zakupić zarówno wcześniej, jak i bezpośrednio przed spektaklem. Warto pamiętać, że w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, organizatorzy poinformują o ewentualnej zmianie miejsca lub odwołaniu wydarzenia do godziny 11:00 w dniu imprezy.

Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi

Wiek uczestników nie ma znaczenia - "Maluchy w Krainie Dźwięku" jest przeznaczone dla dzieci od najmłodszych lat. To wydarzenie to doskonała okazja, by spędzić niedzielne popołudnie w gronie rodziny, ciesząc się muzyką i wspólną zabawą. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!


Na podstawie: Bytomskie Centrum Kultury