Zachwycająca Królowa śniegu” zagości w Rozbarku nie przegap!

Wielkie emocje na scenie Teatru Rozbark! Przedszkolaki z Bytomia zachwyciły widownię wyjątkowym spektaklem z okazji Dnia Babci i Dziadka.
- Bytomskie przedszkola w akcji na scenie Teatru Rozbark
- Pasja i zaangażowanie w każdym detalu
Bytomskie przedszkola w akcji na scenie Teatru Rozbark
Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 20 w Bytomiu przygotowały niezapomniane przedstawienie, które miało miejsce w Teatrze Rozbark. Po miesiącach intensywnych przygotowań, maluchy, nauczyciele oraz pracownicy placówki zaprezentowali spektakl, który na długo pozostanie w pamięci zgromadzonej publiczności. Wydarzenie to nie tylko uświetniło Dzień Babci i Dziadka, ale także pokazało, jak ważne są wartości i talenty rozwijane w bytomskich przedszkolach.
Pasja i zaangażowanie w każdym detalu
Scenariusz do przedstawienia, opartego na baśni Andersena, stworzyła Beata Brenner, wicedyrektorka przedszkola. Wszyscy przedszkolacy, w wieku od 3 do 6 lat, mieli okazję wystąpić na scenie, co było dla nich ogromnym przeżyciem. Marta Wojtkowiak, dyrektorka placówki, podkreśliła znaczenie tego wydarzenia: Przygotowując przedstawienie, zależało nam, by wybrzmiało bardzo ważne przesłanie, że bytomskie przedszkola i szkoły to miejsca, gdzie nie tylko kształtuje się wartości, ale też rozwija talenty”. Wszystko było starannie dopracowane od choreografii po kostiumy. Publiczność była zachwycona pomysłowością twórców. Zadbaliśmy o każdy szczegół, np. Królowa Śniegu porusza się na saniach, które zostały wykonane według naszego pomysłu” dodała Wojtkowiak. Takie wydarzenia pokazują, jak wielką wartość mają lokalne inicjatywy i jak ważne jest wsparcie dla młodych talentów w Bytomiu.
Według informacji z: Urząd Miejski Bytom
Ostatnie Artykuły

Bytom posłucha o pamięci regionu - książka, która prowadzi śladami historii

Trzech pijanych kierowców wpadło w Bytomiu - jeden miał dwa zakazy

Zakładki, które opowiadają więcej niż książki - wystawa w MBP Bytomiu

Bytom znów sięga po „Nabucca” – opera o wolności, która nie traci mocy

Angielski bez stresu - Bytom znów siada do bezpłatnego dyktanda

Bytomskie lodowisko stało się ostatnim testem przed walką o mistrzostwa świata

Bytomscy licealiści zamieniają historię w projekt, który wyrywa ją z podręcznika

Bytomski absolwent baletówki wrócił z Wiednia z wyróżnieniem
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Miedź Legnica – Polonia Bytom 1:1. Gol K. Wolkowicza w 90. minucie dał gościom remis](/images/mecz/thumbnails/miedz-legnica-polonia-bytom-07042026-11.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Miedź Legnica – Polonia Bytom 1:1. Gol K. Wolkowicza w 90. minucie dał gościom remis

Na bytomskich drogach było spokojnie, ale 8 osób wpadło po alkoholu

Bytom od świtu na celowniku policji - jeden łyk może kosztować prawo jazdy

Bytomski Panteon wraca na taras biblioteki - ostatnia szansa na spacer po historii

Jarmusch w Bytomiu - kino, które zostaje pod skórą

Bratki wróciły na ulice, a miasto szykuje kolejne fale wiosennych nasadzeń
Przydatne dane teleadresowe
- Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Wojciecha Korfantego w Bytomiu - kontakt, oferta, egzaminy
- IV Komisariat Policji w Bytomiu - kontakt, godziny, adres
- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu - kontakt, godziny, bilety
- Cen - Med Specjalistyczny Ośrodek Badań i Porad Lekarskich w Bytomiu - kontakt, godziny, informacje
- Uniwersyteckie Centrum Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w Bytomiu - kontakt, godziny, informacje
- Bytomskie Centrum Kultury w Bytomiu - kontakt, bilety, godziny
