Spotkanie z Piotrem Jaconiem na LGBT Film Festiwal w Tychach już 11 kwietnia!

1 min czytania
Spotkanie z Piotrem Jaconiem na LGBT Film Festiwal w Tychach już 11 kwietnia!

Już wkrótce wyjątkowe spotkanie z Piotrem Jaconiem, które zainspiruje mieszkańców Tychów!

  • Spotkanie autorskie w Tychach. Nie przegap tej okazji!
  • Piotr Jacoń głos społeczności LGBT+ i nie tylko

Spotkanie autorskie w Tychach. Nie przegap tej okazji!

W najbliższy piątek, 11 kwietnia, o godzinie 17:30, mieszkańcy Tychów będą mieli niepowtarzalną szansę na spotkanie z Piotrem Jaconiem znanym dziennikarzem i aktywistą. Wydarzenie odbędzie się w BECEK-u, a bilety są dostępne w cenie 5 zł. To doskonała okazja, aby poznać bliżej autora książek poruszających ważne tematy społeczne oraz dowiedzieć się więcej o jego pracy i pasjach.

Piotr Jacoń głos społeczności LGBT+ i nie tylko

Piotr Jacoń to postać, która od lat angażuje się w walkę o prawa osób transpłciowych i LGBTQ+. Jako autor takich książek jak My, trans” oraz Wiktoria. Transpłciowość to nie wszystko”, Jacoń zdobył uznanie za swoje rzetelne podejście do trudnych tematów. Jego prace zostały docenione przez wiele instytucji, a sam autor uhonorowany został m.in. Koroną Równości” przez KPH oraz Medalem Wolności Słowa przez Fundację Grand Press.

Spotkanie poprowadzą Alex Gierliński oraz Natalia Wójcik ze Stowarzyszenia Tychy Osiedle Q, co dodatkowo podkreśli lokalny charakter wydarzenia. Uczestnicy będą mieli okazję zadawać pytania i dyskutować na tematy bliskie sercu wielu mieszkańców.

Bilety można nabyć w kasie BECEKu oraz na stronie festiwalu.

Opierając się na: BCK

Autor: krystian