Minister zaprasza do Będzina na spotkanie o wsparciu dla NGO w 2025 roku

Wielka szansa dla organizacji pozarządowych w Bytomiu! Nie przegap spotkania z Ministrem!
- Spotkanie w Będzinie, które zmieni oblicze lokalnych NGO
- Jak się zapisać? Nie zwlekaj!
Już 7 kwietnia 2025 roku mieszkańcy Bytomia i okolic będą mieli niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w spotkaniu, które może odmienić przyszłość lokalnych organizacji pozarządowych. Minister ds. Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza na wydarzenie poświęcone nowemu Rządowemu Programowi Wsparcia Organizacji Pozarządowych na rok 2025 Moc Małych Społeczności”.
Spotkanie w Będzinie, które zmieni oblicze lokalnych NGO
Celem programu jest wsparcie małych i średnich organizacji pozarządowych działających na terenach wiejskich oraz w mniejszych miejscowościach. Dzięki budżetowi wynoszącemu aż 70 milionów złotych, program ma na celu nie tylko wzmacnianie instytucjonalne tych organizacji, ale także rozwijanie aktywności obywatelskiej oraz tworzenie sieci współpracy. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy pragną podnieść swoje kompetencje i zaangażować się w życie społeczności.
Spotkanie odbędzie się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie im. Stefana Żeromskiego przy placu prof. Włodzimierza Wójcika 1, w godzinach od 18:00 do 19:15. Udział w tym wydarzeniu to szansa na zdobycie cennych informacji o możliwościach uzyskania dofinansowania oraz poznanie założeń programu bezpośrednio od Podsekretarza Stanu w KPRM, Pana Marka Krawczyka.
Jak się zapisać? Nie zwlekaj!
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu powinny zgłosić swoją obecność z wyprzedzeniem. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach wsparcia dla organizacji pozarządowych i zbudować nowe relacje z innymi przedstawicielami sektora. Nie przegap tej wyjątkowej szansy na rozwój swojej działalności!
Opierając się na: UM Bytom
Ostatnie Artykuły

Na Rynku 20 pachnie naleśnikami. Nowy lokal ma prawie 50 propozycji

Telefon i leki zostały w pokoju - w Bytomiu ćwiczono poszukiwania z hostelu

Letnia Akademia Dobrego Startu. Bytomianie zyskają kursy i bon do 1000 zł

Szczeniak przywiązany do drzewa w Bytomiu. Pracownicy usłyszeli skomlenie

Dziewięciolatek przejął fotel prezydenta Bytomia. I od razu podjął nietypową decyzję

Uczniowie z Gastronomika na Sycylii. W Palermo uczą się zawodu

W Zaułku szykują modę vintage i neonowe atrakcje dla rzeczy z drugiej ręki

Bytomskie pielęgniarki wyróżnione w Katowicach za lata pracy przy pacjentach

Letnia korekta rozkładu PKP. Bytom zyska objazdy i nowe połączenia

Becek wyprowadza dzieci w teren - lato z eko-eksploracją w Bytomiu

Zielone płuca z dawnych kopalń. Ich historia wybrzmi w Bytomiu

Ogród i ul pod chmurką w Bobrku – szkoła zyskała ekopracownię

Opera Śląska szuka młodych głosów. Warsztaty otwarte i przesłuchania

Letnie Parkogranie wraca do Bytomia. Cztery niedziele z muzyką pod chmurką
Przydatne dane teleadresowe
- Bytomskie Centrum Wsparcia - kontakt, adres i dostępność
- Straż Miejska w Bytomiu - kontakt i zgłoszenia
- Placówka opiekuńczo - wychowawcza nr 4 w Bytomiu - kontakt i lokalizacje
- Urząd Miejski w Bytomiu - kontakt, godziny, wydziały
- Bytomski Ośrodek Edukacji w Bytomiu - kontakt, zajęcia, egzaminy
- Orkiestra Wojskowa w Bytomiu - kontakt i adres
