Basen OSiR w Bytomiu niedostępny rano z powodu mistrzostw szkół

1 min czytania
Basen OSiR w Bytomiu niedostępny rano z powodu mistrzostw szkół

W środę w obiekcie OSiR zrobi się tłoczno, tylko nie dla osób planujących poranny trening. Bytom przygotowuje się do dużego szkolnego wydarzenia, które tymczasowo wyłączy pływalnię z użytkowania publicznego. Dla regularnych gości to niespodzianka, warto więc sprawdzić plany zajęć przed wyjściem z domu.

  • Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych szkół - zamknięcie basenu i godziny
  • Skutki dla mieszkańców Bytomia

Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych szkół - zamknięcie basenu i godziny

Współorganizatorzy zapowiedzieli, że z powodu Mistrzostw Polski w biegach przełajowych szkół basen przy OSiR Bytom będzie niedostępny dla publiczności 29 października 2025 w godzinach 10:00 - 14:00. Informacja pochodzi od operatora obiektu, który poinformował o planowanym wyłączeniu pływalni na czas trwania zawodów. Organizatorzy przepraszają użytkowników obiektu za wynikające z tego utrudnienia.

Skutki dla mieszkańców Bytomia

Przerwa w dostępie do basenu obejmuje wyraźnie określony przedział czasu, dlatego osoby korzystające z porannych zajęć lub planujące wizytę w tym dniu powinny uwzględnić tę zmianę w swoich planach. Dla klubów sportowych i szkół współpracujących z OSiR może to oznaczać konieczność korekt w harmonogramie treningów i lekcji. W razie wątpliwości OSiR Bytom pozostaje źródłem informacji o ewentualnych zmianach lub dodatkowych komunikatach dotyczących funkcjonowania pływalni.

na podstawie: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu.

Autor: krystian