Noworoczny koncert przy świecach w kameralnej odsłonie filmowych i popowych hitów

W Teatrze Rozbark zabrzmią znane melodie w intymnej, świecami oświetlonej scenerii — wieczór ma łączyć klasykę filmową z zaskakującymi aranżacjami popu. Publiczność spodziewać się może zarówno nastroju rodem z sal balowych, jak i energetycznych przebojów w zupełnie nowej odsłonie. To propozycja dla tych, którzy szukają muzycznej ucieczki od codzienności.
- Muzyka z wielkiego ekranu i popularne przeboje w kameralnym wydaniu
- Scena Teatru Rozbark - program i praktyczne informacje
- Co to oznacza dla słuchaczy z Bytomia
Muzyka z wielkiego ekranu i popularne przeboje w kameralnym wydaniu
Podczas koncertu kwartet smyczkowy zaproponuje program łączący muzykę filmową z piosenkami znanymi z list przebojów. W repertuarze znalazły się aranżacje inspirowane twórczością Hans Zimmer oraz instrumentalne wersje utworów, które publiczność rozpozna od pierwszych taktów. W takim zestawieniu dramatyczne motywy filmowe spotkają się z melodyjnymi fragmentami dobrze znanych piosenek.
Scena Teatru Rozbark - program i praktyczne informacje
W programie usłyszeć będzie można m.in. interpretacje takich utworów jak If I Ain’t Got You, Halo, Wrecking Ball, Diamonds, Give Me Everything, Girls Like You i Material Girl — wszystkie w kameralnych aranżacjach na smyczki. Występy zaplanowano na:
- 11 stycznia - godz. 17.15
- 11 stycznia - godz. 19.15
Koncert odbędzie się w sali Teatr Rozbark. Bilety są dostępne w sprzedaży internetowej — warto kupić je wcześniej, bo forma wydarzenia sprzyja ograniczonej liczbie miejsc. Wejście na salę w blasku świec tworzy ścisłą, nastrojową atmosferę, więc przybycie kilka minut przed rozpoczęciem pozwoli w pełni ją docenić.
Co to oznacza dla słuchaczy z Bytomia
Dla mieszkańców Bytomia to propozycja na wieczór z muzyką bez potrzeby wyjazdu do większego ośrodka — repertuar łączy rozpoznawalność z kameralnością, co może zainteresować osoby w różnym wieku. W praktyce warto zwrócić uwagę na dojazd i miejsca parkingowe w okolicy teatru oraz rozważyć wcześniejszy zakup biletów, jeśli ktoś planuje wybrać się w konkretnym terminie. Wieczór przy świecach to też dobra okazja, by poznać nietypowe aranżacje znanych utworów i poczuć muzykę „z bliska”.
na podstawie: Urząd Miejski Bytom.
Ostatnie Artykuły

Rozbark ma nowy skwer z edukacyjną ścieżką i odnowioną kapliczką

Towarzystwo Miłośników Bytomia świętuje 60 lat pracy nad pamięcią miasta

Przyczepa za 73 tysiące zniknęła bez śladu - finał był w Chorzowie

Wiosenne porządki w Bytomiu z dodatkowym pojemnikiem na bioodpady

Tragedia Górnośląska wróciła do biblioteki - spotkanie pełne pamięci i pytań

Polonia Bytom odwróciła losy meczu i zameldowała się w ćwierćfinale play-off

W Bytomiu wraca pająk ludowy - ozdoba, która kiedyś wisiała nad stołem

Bytomska drogówka wyjechała na motocykle - sezon już się zaczął

Na bytomskich ulicach wpadli pijani rowerzyści i kierujący bez uprawnień

Harcerskie specjalności, sport i pałacowe zwiedzanie w Miechowicach

Gastronomik świętował 80 lat i znów zebrał dawnych uczniów w Bytomiu

Zużyte opony w Bytomiu można oddać bezpłatnie zamiast zostawiać przy śmietniku

Bytomska drogówka zastawiła na kierowców kaskadową pułapkę prędkości

Japoński taniec i potańcówka z cosplayem w Teatrze Rozbark
Przydatne dane teleadresowe
- Bytomski Ośrodek Edukacji w Bytomiu - kontakt, zajęcia, egzaminy
- Urząd Stanu Cywilnego w Bytomiu - kontakt i godziny
- Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Wojciecha Korfantego w Bytomiu - kontakt, oferta, egzaminy
- IV Komisariat Policji w Bytomiu - kontakt, godziny, adres
- Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Bytomiu - kontakt, pobyt, opieka
- I Komisariat Policji w Bytomiu - kontakt i godziny
