Artystyczne półkolonie teatralne dla dzieci w Bytomiu
Zapraszamy młodzież na wyjątkowe półkolonie artystyczne, które odbędą się w ramach projektu "Lato w Teatrze". To doskonała okazja, by rozwijać swoje talenty i zgłębiać tajniki sztuki teatralnej.
  1. Termin: 22.07-04.08.2024
  2. Koszt: 150 zł
  3. Spotkanie informacyjne: 15 czerwca o godz. 15:00
  4. Warsztaty aktorskie, scenograficzne, taneczne i psychologiczne

Czy Twoje dziecko marzy o karierze aktorskiej, scenograficznej lub tanecznej? "Lato w Teatrze" to idealna szansa na spełnienie tych marzeń! Projekt "Eksperyment uczuciowy" zaprasza dzieci i młodzież w wieku 11-16 lat do udziału w dwutygodniowych półkoloniach artystycznych.

Podczas półkolonii uczestnicy będą mogli pracować w wybranej grupie: aktorskiej, scenograficznej lub tanecznej. To unikalna okazja, by eksperymentować z emocjami, odkrywać własne uczucia i tworzyć emocjonalną mapę wewnętrznego świata. W programie znajdą się warsztaty z psychologii w aktorstwie, emisji głosu, a także spacer w ciemności oraz spotkanie z logopedą.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 15 czerwca o godz. 15:00, gdzie zainteresowane osoby będą mogły zapoznać się ze specyfiką pracy w każdej z grup. To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o planowanych zajęciach i wybrać coś dla siebie.

Program "Lato w Teatrze" jest realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego i finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Koszt udziału w półkoloniach wynosi 150 zł, a zajęcia odbywać się będą od 22 lipca do 4 sierpnia 2024 roku w godzinach 9:00-15:00.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by spędzić wakacje w twórczy sposób i rozwijać swoje pasje. Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych miłośników teatru!


Według informacji z: Bytomskie Centrum Kultury