Ruszają zapisy do V Szkolnej Olimpiady PrzedsiębiorczościDo 30 listopada gimnazjaliści oraz siódmo i ósmoklasiści, mogą zgłaszać się do ogólnopolskiej Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Na najlepszych zawodników i ich nauczycieli czekają wartościowe nagrody.

Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości to ogólnopolski trzyetapowy konkurs realizowany przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. Podczas eliminacji okręgowych zawodnicy wezmą udział w interaktywnej grze menadżerskiej. Natomiast uczniowie zakwalifikowani do eliminacji centralnych zmierzą się w turnieju „1z30”.

Na laureatów V edycji Olimpiady czekają cenne nagrody, w tym wartościowy sprzęt multimedialny oraz zaproszenie na warsztaty organizowane wraz z partnerami konkursu. Doceniony zostanie też wysiłek nauczycieli włożony w przygotowania uczniów do zawodów.

Szczegółowe informacje na: www.szkolnaop.pl.

Autor: AK


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.