Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Wielkomiejski Tour part 2, czyli druga część trasy koncertowej Dawida Podsiadło promująca jego najnowszy krążek pod tym samym tytułem.

Dawid Podsiadło - w maju 2013 ukazał się jego debiutancki album studyjny zatytułowany Comfort and Happiness. W pierwszym tygodniu po premierze krążek uplasował się na 1. miejscu w zestawieniu OLiS. W 2014 zgarnął cztery Fryderyki. To było w lutym. W marcu został jednym z laureatów nagród Wiktory, w kategorii Gwiazda piosenki. Miesiąc później otrzymał dwie nominacje do Superjedynek, odbywających się w ramach Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w kategoriach: SuperArtysta i SuperAlbum. 6 czerwca 2018 wydał singel "Małomiasteczkowy", do którego zrealizował teledysk. Płyta pod tym samym tytułem stała się hitem. 

14.05.2019, godz. 19:00 (wtorek)
Bytomskie Centrum Kultury, plac Karin Stanek 1, Bytom
 
Bilety dostępne  od piątku (11.01.2019) od godz. 12.00 (wyłącznie online).


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.