Podopieczni Michała Napierały nie dali żadnych szans dzisiejszym przeciwnikom. W trzech meczach pewnie pokonali Fibrain AZS Politechnikę z Rzeszowa 3:0. Bytomianie w składzie Patryk Chojnowski, Jakub Perek oraz pochodzący z Chin Lichen Wang niemal zmiażdżyli rywala, który w tym sezonie na koncie ma same porażki.

Rzeszowianie wygrali tylko 3 sety w dwóch pojedynkach. Lichen Wang nie dał żadnych szans Miłoszowi Szewczakowi, pokonując go 3:0. Patryk Chojnowski pokonał swojego imiennika z Rzeszowa, Patryka Dziubę 3:1. Ostatni pojedynek: Jakub Perek przeciw Szymonowi Kolasie zakończył się wynikiem 3:2.

Zdjęciu z meczu tenisa stołowego

Zła passa przerwana?

To ważne zwycięstwo dla bytomskich tenisistów. Ostatnie trzy kolejki to porażki polonistów. W tym sezonie zwyciężyli tylko na jego otwarciu pokonując Dojlidy Białystok 3:1. Od tego spotkania, aż do dziś tenisiści stołowi Petralana TTS Polonii Bytom nie zaliczyli żadnego zwycięstwa. Miejmy nadzieję, że dzisiejsza wygrana przerwała złą passę.

Następna walka o punkty już w niedzielę. O godzinie 16:00 zmierzą się z tenisistami stołowymi z Grudziądza na wyjeździe.