Teneryfa na każdą kieszeń

Rajskie wyspy, na których lato panuje cały rok, kojarzą nam się z luksusem i dużym wydatkiem. Jednak wakacje na kanaryjskiej wyspie Teneryfie można zaplanować w przystępnej cenie. Sama wyspa ma bardzo wiele do zaoferowania. Jako że, znajdziecie tu klify, góry i ocean, możecie całymi dniami plażować, ale i także przemierzać górskie szlaki.

Jeśli chcecie zaoszczędzić, warto odpowiednio wcześnie szukać lotów, a także dla osób, którym nie przeszkadza przesiadka, poszukać lotów z taką opcją. Najczęściej loty łączone, zwłaszcza z przesiadką w Hiszpanii mają lotnisko docelowe północne. Więcej o lotach na Teneryfę, a także wiele poradników dla każdego turysty znajdziesz w serwisie AtrakcyjnaTeneryfa.pl.

Jeśli Twoje wakacje mają się odbyć na południu, bo to tam znalazłeś nocleg w dobrej cenie, łatwo przez wyspę przejedziesz autobusami, które kryją się pod nazwą “Titsa”. Duże zielone autobusy to tutejsza komunikacja po Teneryfie. Tak naprawdę możesz zwiedzić nią całą wyspę. Jednak jeśli wybierasz się w góry czy bardziej dzikie części polecamy wynajem auta, który będzie tańszy aniżeli gotowe wycieczki z planem.

Wszystkie atrakcje oraz usługi znajdziesz na portalu Atrakcyjna Teneryfa, na którym zamawiając więcej niż jedną atrakcję czy usługę, otrzymasz rabaty, a jest ich do wyboru wiele. Dużym zainteresowaniem cieszą się rejsy na wieloryby z gwarancją spotkania ssaków, bądź zwrot pieniędzy, wynajem aut, wycieczki grupowe, sporty wodne, ekstremalne i o wiele więcej. Gotowy na wakacje w tropikach niemalże w cenie wycieczki nad polskie Morze Bałtyckie?