Jakie magazyny energii dla średniej wielkości domów?

Domy jednorodzinne to prawdziwe bastiony energii elektrycznej. To z jej zastosowaniem przygotowujemy codzienne posiłki, dokonujemy czynności porządkowych, odpoczywamy i pielęgnujemy przestrzenie usytuowane wokół domu. Zapał do pracy gaśnie, kiedy z sieci przychodzi kolejny rachunek za energię. Niełatwo za sam prąd w ciągu jednego miesiąca przeznaczyć kilka tysięcy złotych, jeśli w domu mieszka minimum 5 osób. Czy jest na to jakiś sposób? Dystrybutor Brewa.pl przedstawia nowy i niezawodny sposób na wolność energetyczną. To nowoczesne magazyny energii! Sprawdź zatem, na jakie zmiany dzięki nim możesz liczyć!

Magazyny energii - tańszy prąd od zaraz!

Jeśli nie zainstalowałeś się do tej pory, czy warto zainstalować domowe panele fotowoltaiczne, teraz jest właściwy czas na to, by w pełni poważnie podejść do tego tematu. Na pewno słyszałeś, że w ciągu ostatnich dwóch lat polityka energetyczna w Polsce znów zrobiła niemiłą niespodziankę wszystkim prosumentom korzystającym z paneli fotowoltaicznych? Nowe zasady ustawowe mówią, że nadwyżki prądu z paneli mają być kierowane bezpośrednio do sieci. I wszystko to bez jakiegokolwiek zmniejszenia rachunków, co w dobie inflacji powinno mieć szczególne znaczenie, prawda? Magazyny energii są ratunkiem przed ekspansywnym przejęciem dodatkowych zasobów energetycznych przez państwo, dlatego tak bardzo istotne jest, by znalazły się w jak największej ilości gospodarstw domowych w Polsce!

Więcej na: www.brewa.pl/produkty-i-uslugi/magazyn-energii-trojmiasto.html

Jaki magazyn energii najlepszy w Polsce?

Umiejętnie przeprowadzona kampania promocyjna, w której także przedstawiciele Brewa.pl mieli swój udział, sprawiła, że w tej chwili w kilkuset tysiącach polskich domów działają magazyny energii połączone w jeden układ zarówno z fotowoltaiką oraz pompami ciepła. Trudno o drugi taki optymalny zestaw, przez który na oszczędnościach zyskuje każdy mieszkaniec najmniejszego nawet domu. Choć najtańszym rozwiązaniem będzie magazyn energii 5 kWh, dla średnich domów, gdzie mieszka co najmniej 5 osób poleca się nieco wyższy odpowiednik - 15 kWh. Za tego typu model zapłacimy około 50 tysięcy złotych, czyli ponad dwa razy tyle, co za wcześniej wymienioną, najtańszą opcję. Warto jednak ponieść ten trud, bowiem na przestrzeni kilkunastu lat, gdy korzystać będziemy z magazynu - wartość inwestycji będzie nam się stale i sukcesywnie zwracała. Wszystko przez brak konieczności regulowania rachunków w sieci elektrowni.

Dopasowane dla domów magazyny energii

Stanowią niezawodne i innowacyjne rozwiązanie techniczne, które współpracuje z każdym modelem fotowoltaiki, także z panelami, które do tej pory funkcjonowały oddzielnie i mają już całkiem spory staż w domowej eksploatacji. Hybrydowe falowniki pozwalają skutecznie uniezależnić się od sieci oraz nieprzyjemnych sytuacji odcięcia od prądu, kiedy w najmniej spodziewanym momencie pojawia się awaria. Dodatkowym atutem tego rodzaju sprzętu jest także możliwość zdalnego sterowania oraz przeprowadzania kontroli za pomocą wszelkich podstawowych urządzeń mobilnych. Zgłoś indywidualną wycenę magazynu energii wraz z fotowoltaiką i pompą ciepła na Brewa.pl i przekonaj się, jak wiele można zaoszczędzić bez odmawiania sobie dostępu do prądu!