Bytomskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl finałowy Lato w Teatrze” 3 sierpnia

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie teatralne, które zwieńczy półkolonie artystyczne Lato w Teatrze Eksperyment uczuciowy”. Uczestnicy, po intensywnych dwóch tygodniach zajęć, zaprezentują swoje nabyte umiejętności w spektaklu, który odbędzie się już w najbliższą sobotę.
- Wynik intensywnej pracy młodzieży
- Spektakl finałowy: szczegóły wydarzenia
- Wsparcie dla młodych artystów
Wynik intensywnej pracy młodzieży
Od początku półkolonii, młodzież miała okazję rozwijać swoje umiejętności aktorskie, scenograficzne oraz taneczne. Uczestnicy brali udział w różnorodnych warsztatach, takich jak emisja głosu czy psychologia w aktorstwie, co pozwoliło im na wszechstronny rozwój. Ważnym elementem zajęć była praca nad emocjami, co dodało projekcie głębi i wartości terapeutycznej. Dzięki temu młodzi artyści nie tylko uczyli się, jak występować na scenie, ale także jak wyrażać swoje uczucia i przekształcać je w sztukę.
Spektakl finałowy: szczegóły wydarzenia
Finałowy spektakl Lato w Teatrze” odbędzie się w sobotę, 3 sierpnia, o godzinie 17.00. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, co stanowi doskonałą okazję, aby zobaczyć efekty pracy młodych artystów oraz wspierać ich w drodze do artystycznej kariery. Warto przyjść i zobaczyć, jakie emocje, pasje i talenty zaprezentują uczestnicy półkolonii. To będzie wieczór pełen sztuki, kreatywności i emocji, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci widzów.
Wsparcie dla młodych artystów
Program Lato w Teatrze” jest realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, a jego finansowanie pochodzi ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. To niezwykle cenne wsparcie dla młodych talentów, które dzięki takim inicjatywom mają możliwość rozwijać swoje zainteresowania i pasje w bezpiecznym i inspirującym środowisku. Warto docenić, jak ważne są takie projekty dla kultury i edukacji artystycznej w naszym regionie.
Źródło: Bytomskie Centrum Kultury
Ostatnie Artykuły

Na Rynku 20 pachnie naleśnikami. Nowy lokal ma prawie 50 propozycji

Telefon i leki zostały w pokoju - w Bytomiu ćwiczono poszukiwania z hostelu

Letnia Akademia Dobrego Startu. Bytomianie zyskają kursy i bon do 1000 zł

Szczeniak przywiązany do drzewa w Bytomiu. Pracownicy usłyszeli skomlenie

Dziewięciolatek przejął fotel prezydenta Bytomia. I od razu podjął nietypową decyzję

Uczniowie z Gastronomika na Sycylii. W Palermo uczą się zawodu

W Zaułku szykują modę vintage i neonowe atrakcje dla rzeczy z drugiej ręki

Bytomskie pielęgniarki wyróżnione w Katowicach za lata pracy przy pacjentach

Letnia korekta rozkładu PKP. Bytom zyska objazdy i nowe połączenia

Becek wyprowadza dzieci w teren - lato z eko-eksploracją w Bytomiu

Zielone płuca z dawnych kopalń. Ich historia wybrzmi w Bytomiu

Ogród i ul pod chmurką w Bobrku – szkoła zyskała ekopracownię

Opera Śląska szuka młodych głosów. Warsztaty otwarte i przesłuchania

Letnie Parkogranie wraca do Bytomia. Cztery niedziele z muzyką pod chmurką
Przydatne dane teleadresowe
- Placówka opiekuńczo - wychowawcza nr 4 w Bytomiu - kontakt i lokalizacje
- Cen - Med Specjalistyczny Ośrodek Badań i Porad Lekarskich w Bytomiu - kontakt, godziny, informacje
- Teatr Rozbark w Bytomiu - kontakt i zajęcia
- Bytomskie Mieszkania - kontakt i godziny
- Środowiskowy Dom Samopomocy "Integracja" w Bytomiu - kontakt, zasady przyjęć, wsparcie dla rodzin
- Dom Pomocy Społecznej Wędrowiec w Bytomiu - kontakt, pobyt, opieka
