Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek w Bytomiu prezentują Najmilszych 7 października

2 min czytania
Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek w Bytomiu prezentują Najmilszych 7 października

Nowy kryminał z Bytomiem w tle trafia do czytelników. Spotkanie z autorami odbędzie się 7 października o godz. 18:00 — warto zarezerwować czas.

  • Odkryj Bytom dzięki Najmilszym
  • Przyjdź na spotkanie 7 października godz.18:00
  • Poznaj Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka

Odkryj Bytom dzięki Najmilszym

Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek połączyli siły przy powieści zatytułowanej Najmilszych, w której miasto Bytom pełni istotną rolę tła akcji. Dla mieszkańca to okazja, by zobaczyć swoje miasto opowiedziane literackim językiem — z detalami, które mogą brzmieć znajomo. Wydawnictwo W.A.B. przygotowało książkę, która już przyciąga uwagę czytelników zainteresowanych współczesnym kryminałem osadzonym w realiach śląskich miast.

Przyjdź na spotkanie 7 października godz.18:00

Autorzy zapraszają na spotkanie autorskie zaplanowane na 7 października o godz. 18:00. To dobra okazja, żeby usłyszeć o procesie twórczym, motywach stojących za wyborem Bytomia jako miejsca akcji i o współpracy dwóch rozpoznawalnych nazwisk polskiej literatury kryminalnej. Warto śledzić komunikaty organizatorów, by poznać dokładne miejsce i warunki uczestnictwa.

Poznaj Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka

Obaj autorzy mają już na koncie powieści cenione przez czytelników gatunku — spotkanie pozwoli przyjrzeć się ich podejściu do budowania napięcia i postaci. Dla mieszkańców Bytomia to szansa, by porozmawiać z twórcami o tym, jak opisać miasto na kartach powieści, oraz zdobyć egzemplarz z autografem. Publikacja ukazała się nakładem W.A.B., co daje gwarancję szerokiej dystrybucji i obecności książki w sieci księgarń.

Zaproszenie na 7 października warto potraktować jako literackie wydarzenie sezonu — zarówno dla fanów kryminału, jak i tych, którym bliska jest tematyka miejskiej przestrzeni w literaturze.

na podstawie: Bytomskie Centrum Kultury.

Autor: krystian