Sportowy talent - weź udział w darmowych zajęciach karateProgram „Sportowy talent” to  przedsięwzięcie współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek  Karate Tradycyjnego. Podobnie jak w ubiegłych latach w Bytomiu w ramach programu prowadzone są systematyczne, bezpłatne zajęcia karate dla dzieci.

Zajęcia odbywają się w szkołach od października do grudnia. Dla najlepszych zawodników i zawodniczek  przewidziany jest także nieodpłatny pobyt i seminarium szkoleniowe w „DOJO - Stara Wieś" Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki. Ćwiczenia prowadzone są na najwyższym poziomie przez wykwalifikowanych instruktorów, członków kadry narodowej karate, między innymi: aktualnego mistrza Europy i mistrza świata Michała Sowę oraz byłą mistrzynię świata Marię Sowa.

W tym roku programem objęto dwie szkoły – Szkołę Podstawową nr 3 oraz Szkołę Podstawową nr 45 w Bytomiu. Są jeszcze wolne miejsca na zajęciach. W ubiegłych latach zajęcia w ramach Programu odbywały się w szkołach podstawowych nr 6, nr 46, nr 44, nr 4, nr 28 oraz nr 9 i uczestniczyło w nich blisko 600 dzieci. Wychowankowie programu zdobywają już liczne medale na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Więcej informacji otrzymają Państwo pod nr tel. 601 463 560 oraz na stronie MUKS Ippon Bytom

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: MUKS Ippon Bytom


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.