Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Bytomskie Centrum Kultury brało udział w projekcie „Zaproś nas do siebie! 2018” realizowanego w ramach programu Kadra Kultury  Narodowego Centrum Kultury. BECEK znalazł się na liście 20 instytucji kultury z całej Polski, które zakwalifikowały się do tegorocznej edycji programu.

 

Zespół BECEKu brał udział w wizytach studyjnych i warsztatach. Podpatrywaliśmy, wymienialiśmy się opiniami i doświadczeniami, realizowaliśmy zadania zespołowe, szkoliliśmy się, uczestniczyliśmy w webinariach i giełdzie projektów.  Spędziliśmy razem 300 godzin, przejechaliśmy ponad 2000 km, odwiedziliśmy 40 miejsc, spotykaliśmy niezliczoną liczbę osób. 

 

A potem przekładaliśmy zdobytą wiedzą na nasz grunt, czyli opracowywaliśmy nowe koncepcje funkcjonowania instytucji i zespołu, czyli pracowników i dyrekcji.  Proces zmian został rozpoczęty, chociaż przed nami jeszcze długa droga. 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z realizacji projektu "Zaproś nas do siebie! 2018". 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.