Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Kolej(ą) na ferieW czasie tegorocznych ferii w województwie śląskim dzieci i młodzież mogą podróżować Kolejami Śląskimi za darmo. Oferta obowiązywać będzie od 9 do 24 lutego.

Do bezpłatnych przejazdów uprawniać będzie ważna legitymacja szkolna: szkół podstawowych, gimnazjalnych, branżowych i średnich, lub dokument potwierdzający wiek w przypadku dzieci przedszkolnych. By uniknąć problemów warto sprawdzić przed podróżą czy pociechy mają dokumenty.

Jazda darmowymi pociągami ważna jest z Kolejami Śląskim na całym Śląsku, dotyczy dzieci z całej Polski . Promocja obejmie swoim zasięgiem wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie – jedynym wyjątkiem będzie odcinek przygraniczny Chałupki – Bohumin.

Oznacza to, że uczestnicy akcji będą mogli wybrać się pociągiem nie tylko do Ustronia, Wisły czy Zwardonia, ale również do Zakopanego. W okresie ferii śląski przewoźnik specjalnie rozszerzył termin kursowania zakopiańskich pociągów i do stolicy polskich Tatr będzie kursował w tym czasie codziennie.

Więcej informacji na: ślaskie.pl.
Plakat ferie.jpg

Autor: AK


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.