Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Młodzi judocy powalczą o Mistrzostwo BytomiaW najbliższą niedzielę, 3 lutego rozpocznie się cykl czterech turniejów judo, których stawką jest Mistrzostwo Bytomia w judo dla dzieci. Zapraszamy do Hali Czarnych Bytom przy ul. Łużyckiej w Bytomiu.

W imprezie mogą wziąć udział dzieci z rocznika 2006-2009, które będą walczyć w kilku kategoriach wagowych. Otwarte Mistrzostwa Bytomia zostały podzielone na cztery rundy. W każdej z nich młodzi adepci judo będą zdobywać punkty, które zaliczane są do generalnej klasyfikacji. Pierwsze zawody już w niedzielę, 3 lutego. Kolejne w marcu /31 marca/, wrześniu /14 września/ oraz w grudniu /7 grudnia/ br.

Celem imprezy jest nie tylko wyłonienie najlepszego judoki i judoczki, ale także sprawdzenie umiejętności najmłodszych adeptów tej sztuki walki.

Organizatorem zawodów jest klub GKS Czarni Bytom oraz gmina Bytom.

Początek zawodów o 11.00.

Szczegóły oraz regulamin zawodów dostępne są na stronie GKS Czarni Bytom

medal_omb_2019.jpg
 

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.