wypożyczalnia samochodów Szczecin Centrum

Działalność wypożyczalni samochodów cieszy się coraz większą popularnością. Z roku na rok pojawia się ich na rynku coraz więcej i wszystkie niemal od razu zyskują zaufanie klientów i działają na najwyższych obrotach. Firmy takie współpracują zarówno z klientami prywatnymi, jak również i instytucjonalnymi. Świadczą swoje usługi krótkoterminowo, weekendowo, jak również i długoterminowo. Posiadają w pełni dopasowaną do potrzeb wszystkich odbiorców flotę samochodową i są wszędzie tam, gdzie potrzebuje ich klient.

Obsługa floty samochodowej dla firm

Jedną z najczęściej wybieranych opcji, jaką ma w swojej ofercie niemal każda wypożyczalnia samochodów automaks.pl/wypozyczalnia-samochodow-szczecin-centrum - jest obsługa floty samochodowej w firmach. Z takich rozwiązań korzysta dziś coraz większa grupa odbiorców i coraz więcej osób preferuje zdecydowanie bardziej wynajem, niż leasing, bo niesie to za sobą szereg ogromnych korzyści. W firmach, w różnych branżach auta stanowią element nadrzędny. Jeździ nimi właściciel przedsiębiorstwa, potrzebne są one kierownikom, niezbędne są dla przedstawicieli handlowych. W zależności od tego, jak duża jest firma i na jaką działa ona skalę, tak też zakres usług od danej wypożyczalni samochodów wybiera. Odpowiednia współpraca jest w stanie zadowolić wszystkich, nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Czy wypożyczanie samochodów dla firmy to drogi interes?

Oczywiście wiadomo, iż trzeba się tutaj liczyć z wydatkami. Są one jednak uzależnione od ilości aut dla firmy czy tego, jakimi samochodami dane przedsiębiorstwo jest zainteresowane. Coraz więcej jednak działalności decyduje się na wypożyczenie, niż leasing lub auto na kredyt, bowiem ta opcja okazuje się być najbardziej opłacalna.

To, co w sposób szczególny przemawia za tego typu działalnościami to przede wszystkim szeroka oferta, która w całości składa się na jedną cenę. Płacąc więc za daną usługę za konkretny miesiąc, w tej cenie nie mamy jedynie samego wypożyczenia określonego auta. Składa się bowiem na nią również ubezpieczenie, pełna obsługa serwisowa i szkodowa przez 365 dni w roku, wymiana opon, jak również i możliwość otrzymania auta zastępczego w razie pojawienia się awarii w obecnym samochodzie. Nie trzeba więc tutaj martwić się absolutnie niczym. W przypadku własnego samochodu musimy znaleźć odpowiednią ofertę ubezpieczeniową i za nią zapłacić. Musimy pamiętać o corocznym przeglądzie i o sezonowym wydatku w postaci wymiany opon. Jeśli auto ulegnie wypadkowi, musimy pokryć koszty jego naprawy. Wypożyczając samochód, nie musimy martwić się absolutnie niczym, bowiem płacąc danej wypożyczalni, stawiamy na maksymalny komfort i na pełną wygodę.

Wypożyczalnia samochodów - flota samochodowa

Jednym z kluczowych elementów, na jakich na pewno należy w pełni się skupić jest szeroki wybór floty samochodowej automaks.pl/nasza-flota-2. W przypadku współpracy z firmami, te muszą zaoferować klientom ogrom różnego rodzaju możliwości, tak, aby mógł on wybrać pojazdy, jakie tylko go interesują. W wypożyczalni samochodów trafić można i na auta osobowe i na auta dostawcze. Klasyczne, proste rozwiązania, które idealnie sprawdzą się jako auta dla przedstawicieli handlowych, ale również i luksusowe pojazdy, idealne dla właścicieli firm, kierowników czy kierowców przewożących ludzi na szkolenia, konferencje czy spotkania z ważnymi partnerami biznesowymi. Przeglądając ofertę aut, trafić można zarówno na auta miejskie - klasa A i B, na auta klasy średniej - C oraz C+ i D, wygodne, przestronne samochody klasy VAN, ale także 9 - osobowe busy i auta dostawcze o różnych kubaturach. Wystarczy przejrzeć ofertę, zobaczyć, co dana wypożyczalnia samochodów ma nam do zaoferowania. Jeśli będzie ona w stanie spełnić nasze oczekiwania, wymagania i potrzeby, wówczas można podjąć z nią współpracę. Kluczowe znaczenie ma oczywiście to, aby podpisać korzystną, jak najlepszą dla każdej ze stron umowę i na tej podstawie otrzymać rozwiązanie, które będzie jak najbardziej trafione w dziesiątkę.

Wypożyczalnia samochodów dla firm - zalety

Chcąc spojrzeć na kwestię wypożyczenia samochodu z wypożyczalni w formie długoterminowej, z pewnością warto zwrócić uwagę na zalety, jakie takie rozwiązanie za sobą niesie. Największą z nich jest to, że miesięczne opłaty są zdecydowanie niższe, niż w przypadku leasingu auta. Co istotne, taka miesięczna opłata może być wliczona w koszt prowadzenia firmy, pozwalając nam zmniejszyć wysokość podatku. Dzięki takiej opcji uzyskujemy maksymalny komfort. Mamy dostęp do aut z najwyższej półki, w pełni dopasowanych do naszych potrzeb. To jedno rozwiązanie, z którym nie musimy martwić się o żadne przeglądy, ubezpieczenia czy kwestię auta zastępczego, gdy to ulegnie wypadkowi lub awarii. Zastanawiając się nad tym, czy wypożyczalnia samochodów to dobry wybór dla klientów, szczególnie biznesowych, jesteśmy przekonani o tym, że jak najbardziej tak. Warto więc wziąć taką opcję pod uwagę i poważnie się nad nią zastanowić.