Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Halloween to czas, kiedy można dać się ponieść wyobraźni

Halloween jest bardzo hucznie świętowane w Stanach Zjednoczonych od niepamiętnych czasów. Od kilku lat to święto zdobywa popularność również w Polsce. Coraz więcej osób organizuje z tej okazji imprezy tematyczne. Pojawiają się coraz wymyślniejsze przebrania. Niezbędnym dodatkiem są ozdoby halloweenowe.

Straszne dekoracje na Halloween

Halloween kojarzy się przede wszystkim z takimi ozdobami, jak: szkielety, pająki, pajęczyny, duchy, krew, nietoperze, myszy i szczury itd. Wszystkie ozdoby halloweenowe idealnie wpasowują się w klimat tego święta. Tutaj rządzi zasada: im więcej, tym lepiej. Czaszka na półce obok zapalonych świec. Nad nią pajęczyna z wielkim, czarnym pająkiem. Wystająca z szafy ręka szkieletu. Plamy sztucznej krwi na materiale przykrywającym fotel. W rogu wystające zza komody ogony szczurów. Na żyrandolu śpiący nietoperz. Na krześle niedbale rzucona podarta suknia ślubna, której biel jest przełamana niechlujnymi czerwonymi plamami. Na stole talerz z dziwną cieczą, w której można dojrzeć coś na kształt ludzkiego oka. Te wszystkie ozdoby halloweenowe to pojedyncze detale, które tworzą idealną całość. Wprowadzają w stan lekkiego niepokoju i lęku. Dokładnie o to chodzi w Halloween.

Szczerzące się zęby dyni

Nieodzownym elementem wystroju jest dynia Halloween. Każdemu kojarzy się z tym świętem. Trudno wyobrazić sobie wystrój wnętrza bez wyżłobionych oczu i zębów dyni, które złowieszczo migają w ciemności. To kultowe halloweenowe warzywo jest symbolem zabawy. Trudno wyobrazić sobie brak lampionu z wydrążonej dyni wśród pozostałych elementów wystroju. To idealna dekoracja Halloween. Poza rolą lampionu może służyć również jako koszyk do zbierania cukierków. To równie ciekawa tradycja, która przywędrowała do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Wspólne przygotowywanie lampionu z dyni może być doskonałą zabawą. Wyżłobione pomarańczowe warzywo prezentuje się szczególnie efektownie na parapecie okna lub przed drzwiami wejściowymi domu. Wprowadza w halloweenowy nastrój i tworzy niezapomniany klimat.

Halloween pozwala popuścić wodze wyobraźni

Halloween jest świętem, które zdecydowanie pozwala ponieść się wyobraźni. Zaczynając od swojego stroju, który zwykle jest przebraniem jakiejś dramatycznej postaci, aż po mrożące krew w żyłach dekoracje. Dla osób, które uwielbiają horrory to dzień, w którym mogą się faktycznie wykazać. Pozwala na stworzenie idealnej inscenizacji. Ozdoby halloweenowe pozwalają na przygotowanie niesamowitego wystroju. Kościotrup na wózku inwalidzkim, wielkie pajęczyny pod sufitem, z których zsuwają się na cienkich nitkach pająki. Dookoła sztuczna krew, rozchlapana w różnych miejscach. Rekwizyty będące narzędziami zbrodni, jak tasak czy nóż. Rzucone niedbale kości lub sztuczne części ciała. Wszystko oświetla delikatny blask świec, które dodają tajemniczości. To właśnie tworzy niesamowity nastrój. Dekoracja na Halloween może być prawdziwym dziełem sztuki, którego mogą pozazdrościć najlepsze filmy grozy.

Ozdoby halloweenowe tworzą niesamowity nastrój

Wystrój halloweenowy tworzy niesamowite miejsce, które przenosi w klimat horroru. Ozdoby halloweenowe to obowiązkowy element każdej zabawy halloweenowej. Zarówno większej jak i mniejszej. Nadają mroczny nastrój, na który można sobie pozwolić ten jeden raz w roku, a przy tym wspaniale się bawić. Dekoracja na Halloween pozwala na uruchomienie wyobraźni i stworzenie świetnego dzieła, które będzie idealnie współgrało z tematem przewodnim halloweenowej zabawy. Niech tego dnia króluje duża ilość dodatków i ozdób. Im więcej, tym ciekawszy klimat.

Więcej produktów na halloween https://costa.pl/85-halloween