Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Patelnie wysokiej jakości – gwarancja sukcesu w kuchni

Każda osoba, która codziennie spędza czas w kuchni, doskonale zdaje sobie sprawę, jak ogromne znaczenie w sukcesie przygotowywanych dań mają odpowiednie garnki, patelnie oraz inne akcesoria. Nie mając odpowiedniego wyposażenia, nawet pomimo szczerych chęci, najlepszych składników i odpowiednich umiejętności kulinarnych, nie uda się przygotowanie spektakularnych potraw. Jakie marki oferują nam najlepsze patelnie, zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Patelnia

Patelnia służy nam do smażenia, duszenia bądź pieczenia potraw. Jest to naczynie kuchenne okrągłe i płaskie o średnicy 12-32 cm. Dobrej jakości patelnie wykonane są ze stali nierdzewnej, aluminium czy miedzi. Bardzo popularne są także patelnie teflonowe oraz tytanowe. Patelnia może być uniwersalna, bądź przeznaczona do przygotowania konkretnych potraw (z wgłębieniem do smażenia jaj, z niskim rantem do naleśników, grillowe z rowkami). Dokonując wyboru patelni musimy także wziąć pod uwagę jej przeznaczenie, a przede wszystkim, czy będziemy przygotowywać potrawy na kuchence gazowej, indukcyjnej czy elektrycznej. Którzy producenci patelni to zdecydowani pionierzy na rynku? 

Patelnie marki Silit

Renomowany producent oferuje patelnie ceramiczne, patelnie nieprzywierające (SensoRed, Protect, Adamant, Cenit, Levital) jak również patelnie stalowe.

O patelniach marki Silit powszechnie mówi się, że są niezniszczalne. Pomimo codziennej eksploatacji wyglądają doskonałe przez bardzo długi czas od ich zakupu. Patelnie nagrzewają się szybko i równomiernie. Można spokojnie przygotować dania na małej lub średniej mocy palnika. Patelnia silit nie przywiera, nie wchodzi w reakcję z produktami spożywczymi. 

Silit to renomowany producent naczyń kuchennych, który wytwarza także doskonałej jakości garnki, pokrywki i inne akcesoria, które cieszą się powszechnym uznaniem. 

Patelnie marki WMF

Patelnia wmf to kolejna warta uwagi propozycja zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów sztuki kulinarnej. Wybór produktów marki wmf to luksus w czystej postaci. Zapomnij o uporczywych przypaleniach, zdartej powłoce czy problemie z utrzymaniem czystości po gotowaniu. Marka wmf od długich lat utrzymuje się w czołówce producentów artykułów gospodarstwa domowego. Nic w tym dziwnego, jeśli zobaczymy jakość oferowanych produktów. Niekwestionowanym hitem, który cieszy się największym powodzeniem i popularnością jest model patelni wmf do naleśników, do smażenia ryby, grilowy, jak również PermaDur Premium. Patelnię wmf cechują się doskonałym designem, który idealnie wpisze się w kuchnie nowoczesne. 

Patelnia marki Rosle

Marka Rosle w niczym nie ustąpuje kroku w stosunku do swoich konkurentów. To niemieckie przedsiębiorstwo, która oferuje produkty najwyższej jakości, cieszące się uznaniem na całym świecie. Każda patelnia wykonana jest z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Dna posiadają gruby rdzeń, dzięki czemu patelnie są wyjątkowo trwałe w użytkowaniu. Uchwyty są ergonomiczne i nie przewodzą ciepła, dzięki czemu używanie patelni jest w pełni bezpieczne. Produkty nie posiadają szkodliwych związków PFOA. Bardzo często przez konsumentów wybierany jest model I-Motion, wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dno z aluminiowym rdzeniem bardzo skutecznie zatrzymuje i rozprowadza ciepło, jak również gwarantuję szybkie nagrzanie patelni.

Trzech wiodących producentów patelni, garnków i innych akcesoriów kuchennych: Silit, Wmf oraz Rosle. Cały świat zachwyca się ich produktami, nie bez powodu. Wybierz produkt spełniający w największym stopniu Twoje oczekiwania, i przekonaj się sam o niezwykłej jakości. Do dzieła!.

 Produkty są dostępne na https://dla-domu.pl/