Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Ubrane w talent - to program realizowany przez Centrum Kobiety Jaspis, organizacji, która już od ponad roku w ramach swojej działalności wspiera rozwój osobisty bytomianek.

- Warsztaty zostały stworzone z myślą o kobietach, które potrzebują zmiany w swoim życiu właśnie w obszarze swoich pasji, zainteresowań i talentów. To oferta dla pań, które potrzebują bodźca do zmiany, inspiracji - mówi Anna Gomuła, wiceprezes Fundacji Abiel.

Uczesniczki podczas warsztatów

Spotkania mają dwojaki charakter. Są to spotkania - wywiady z ciekawymi gośćmi oraz warsztaty w małych, kameralnych grupach, gdzie uczestniczki odkrywają swoje mocne strony.

- W czasie tych spotkań jest też miejsce na to, by uczestniczki mogły się lepiej poznać, a przede wszystkim, by mogły nawiązać wzajemne relacje i spędzić miło i pożytecznie czas. Trzeba podkreślić, że panie są bardzo zaangażowane i zainteresowane proponowanymi treściami - przekonuje Katarzyna Siudyła, jedna z prowadzących oraz współtworzących warsztaty.

Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich nowe FIO na lata 2021 - 2030 i jest realizowany przez grupę nieformalną pod nazwą Kobiety Jaspis.

Uczestniczki podczas spotkania

- Jest to pierwszy tego typu projekt w Centrum Kobiety Jaspis dlatego organizatorzy projektu przewidują możliwość wznowienia tych warsztatów, jeśli tylko będzie zainteresowanie ze strony uczestniczek - mówi Anna Gomuła.

logotypy