Gdzie kupić nitonakrętki, śruby, wkręty w Bytomiu? Popularne sklepy dla majsterkowiczów na Śląsku - lista

Jeśli jesteś zapalonym majsterkowiczem, z pewnością często brakuje Ci różnego rodzaju śrubek, nitonakrętek i innych elementów, które są niezbędne do codziennej pracy. Aby bez problemu uzupełniać swoje zaplecze, warto wiedzieć, gdzie się udać. Poniżej przedstawiamy listę popularnych sklepów dla majsterkowiczów w Bytomiu.

Incop

Dobrze zaopatrzony sklep to podstawa, jeśli potrzebujesz konkretnego, specyficznego elementu. Nity, śruby oraz nitonakrętki kupisz w Bytomiu lub online na Incop.pl. Sklep mieści się na ulicy Piekarskiej 97, i znajdziesz tutaj szeroki wybór różnego rodzaju wyrobów metalowych, które są dopasowane bezpośrednio do stosowanego urządzenia. Firma oferuje szeroki asortyment i konkurencyjne ceny. Warto odwiedzić zwłaszcza stronę internetową, ponieważ w ofercie znajdują się produkty w atrakcyjnych cenach.

Sklep Majster

Sklep majster to mieszcząca się w Bytomiu niewielka firma, oferująca swoim klientom różnego rodzaju drobne elementy, takie jak wtyczki, śrubki, wiertła, czy nawet narzędzia malarskie. Klienci zwracają uwagę na duży wybór i miłą obsługę, która zawsze jest gotowa doradzić swoim odbiorcom w nawet najtrudniejszych kwestiach. Jest to przytulny sklep, który warto odwiedzić, jeśli potrzebujemy konkretnej rzeczy, a także po prostu chcemy się rozejrzeć i zrobić większe zakupy na przykład na sezon.

Metalowiec

Jeśli szukasz odpowiedniej hurtowni, która oferuje wiele różnego rodzaju produktów w różnorodnych cenach, warto odwiedzić sklep Metalowiec, który mieści się na pograniczu Bytomia i Chorzowa, co sprawia, że częstymi klientami są osoby z Katowic i innych miast ościennych. W sklepie znajduje się szeroki wybór materiałów metalowych, takich jak śrubki, nity, korki rozporowe, czy łączniki do drewna. W ofercie sklepu można znaleźć także wiertła SDS oraz różnego rodzaju elektronarzędzia. To doskonałe miejsce dla wytrawnych majsterkowiczów.

Sklep Würth

Mieszczący się w Centrum Biznesowym Avenido sklep Würth to potężna sieciówka, mająca swoje oddziały w różnych miejscach Polski. Klienci mogą tutaj skorzystać z profesjonalnego doradztwa, a także dedykowanych promocji. W sklepie znajduje się wiele różnego rodzaju produktów, które prezentują szeroki wybór zarówno elementów metalowych, jak i innych akcesoriów, takich jak rękawice ogrodowe, czy też buty robocze, a nawet okulary przeciwsłoneczne. Jeśli potrzebujesz kupić do domu coś, czego nie znajdziesz w zwykłym supermarkecie, z pewnością powinieneś wybrać się do tego sklepu. Würth Polska prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Techmel

Techmel to sklep, który oferuje zarówno akcesoria metalowe, jak i elektronarzędzia, a także narzędzia ręczne i budowlane. Sklep jest stacjonarny, większość narzędzi można kupić na miejscu, w sieci natomiast zapoznać się z ofertą. Dostępne są tutaj różnego rodzaju wiertarki, wkrętarki czy akumulatory, a także potrzebne nity, śrubki, czy inne drobne elementy. Klienci chwalą niskie ceny oraz dużą dostępność produktów, które mogą być na bieżąco zamawiane. Sklep mieści się w Bytomiu na ulicy Katowickiej 44 i jest czynny od poniedziałku do soboty.