Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bytom

Wyróżnienia dla Komendy Miejskiej Policji od Dyrekcji Ochrony Środowiska. Dyplom komenda otrzymała za przeprowadzenie jednej z wielu interwencji związanej z ochroną przyrody oraz konsultację w tym zakresie z regionalną dyrekcją ochrony środowiska.

"Interwencja dla przyrody" to konkurs realizowany w ramach projektu "Masz prawo do skutecznej ochrony przyrody". Konkurs ten promuje efektywną prawną ochronę przyrody oraz wiedzę na temat obszarów Natura 2000. Skierowany jest do komend, komisariatów policji oraz jednostek straży miejskiej. Zadaniem konkursu było opisanie jednej interwencji związanej z ochroną przyrody oraz przeprowadzenie w tym zakresie konsultacji z regionalnymi dyrekcjami ochrony środowiska. Wśród wyróżnionych znalazła się również bytomska komenda.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.