Kurs PapaSEO

Na początku przybliżmy osobę samego autora kursu, czyli Grzegorza Strzelca - określanego również przez kolegów z branży jako PAPA SEO. Grzegorz posiada niezwykły charakter i determinację, którą można określić następująco: jak coś robisz, rób to na 100%. Odzwierciedla to szczególnie w pozycjonowaniu SEO.

Jest to osoba bardzo znana i poważana nie tylko w kręgach SEOwców. Swoją reputację zdobywał pracując dla firm "gigantów", w tym dla Onetu czy Discovery - właściciela stacji TVN. Autora kursu charakteryzuje metodyczne podejście do pozycjonowania SEO w Google, dzięki czemu osiągane efekty są niesamowite.

Grzegorz "PapaSEO" Strzelec posiadaną specjalistyczną wiedzę w zakresie SEO chętnie przekazuje na konferencjach marketingowych, jest także członkiem wielu grup SEO zrzeszających specjalistów nie tylko z Polski. Realizuje on ambitny projekt, który polega na specjalistycznych stacjonarnych szkoleniach z zakresu pozycjonowania. Szkolenia organizowane były w całym kraju (także w Bytomiu). W niewielkiej zamkniętej grupie przekazywał on na szkoleniach wiedzę skrupulatnie, nauczał swojego podejścia i technik SEO. Wielokrotnie powracał do niektórych miast na szkolenia, ponieważ zainteresowanie projektem było bardzo duże.

Kurs PAPA SEO - zostań specjalistą marketingu internetowego nie wychodząc z domu!

Sytuacja pandemiczna na świecie i w kraju wciąż krzyżuje plany niejednej firmy. Grzegorz Strzelec wychodząc na przeciw oczekiwaniom branży pozycjonerskiej stworzył projekt specjalistycznych kursów online o wiedzy z SEO. Dużo czasu poświęcił na rzetelne przygotowania do tematu. Stworzył od podstaw własne video-studio, uchylał rąbka tajemnicy pokazując odcinki demo na grupach SEO. Udostępnił także listę tematów zawartych w szkoleniu PAPA SEO. Projekt szkoleń online jest wciąż rozwijany, aby przekazywana wiedza była kompletna, a temat pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarce Google został w pełni wyczerpany.

PAPA SEO - specjalistyczny kurs pozycjonowania od Grzegorza "PapaSEO" Strzelca (również w Bytomiu). Czym jest jednorożec SEO?

Mityczny jednorożec SEO - czy on istnieje?

Chcielibyśmy zaznaczyć, że powyższy tekst jest wyłącznie próbą uwidocznienia w wynikach wyszukiwania haseł "PAPASEO" (pisanego razem), "PAPA SEO" (pisanego osobno) oraz "jednorożec SEO". Celem artykułu nie jest ubliżanie ani obrażanie żadnej osoby. Sam kurs SEO specjalisty Grzegorza Strzelca, o którym mowa powyżej, bardzo polecamy i szanujemy pracę autora jako świetnego fachowca z branży SEO. Sami również wykupiliśmy na cały rok z góry wspomniany kurs.

Wciąż jednak pozostaje pytanie - czym tak na prawdę jest sławny jednorożec SEO? Można by rzec, że zwrot ten nie precyzuje nic konkretnego, jego znaczenie jest raczej ogólne. W "mitologii" SEO jednorożec może być więc utożsamiany ze świętym gralem wszystkich specjalistów pozycjonowania seowców (działających w temacie optymalizacji stron www i marketingu internetowego).

Sprawdź - https://papaseo.com/