Bytomskie drużyny hokejowe odniosły w swoich ligach bardzo wysokie zwycięstwa. Dzisiaj 5 listopada hokeiści Polonii Bytom pokonali 6:1 zespół Cracovii Kraków, zaś nasze dziewczyny rozbiły drużynę Kojotki Naprzód Janów 7:2.

Wysokie zwycięstwo bytomskich hokeistów nad Cracovią Kraków

Podopieczni Mariusza Puzio przez całe spotkanie rozegrane u siebie przeważali w meczu z Cracovią Kraków. Po pierwszej tercji było już 3:0. W drugiej części gry krakowianie zdołali zdobyć honorową bramkę, którą zremisowali 1:1. W ostatniej tercji ponownie bytomianie byli lepsi, wygrywając ją 2:0 i cały mecz 6:1. Po 15. kolejkach drużyna BS Polonia Bytom jest zdecydowanym liderem, mając na koncie 39. punktów i bilans bramkowy 94:33. Jutro, w niedzielę 6 listopada na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów o 17:00 nasi hokeiści podejmą Unię Oświęcim.

Z kolei nasze hokeistki pokonały Kojotki Naprzód Janów 7:2. Warto podkreślić, że o wysokim zwycięstwie naszych dziewczyn przesądziła druga tercja, wygrana przez bytomianki aż 6:0. W tabeli PLHK drużyna z Bytomia ma na koncie komplet zwycięstw i jest zdecydowanym liderem.

Wysokie zwycięstwo bytomskich hokeistek nad Kojotkami Naprzód Janów (1) Wysokie zwycięstwo bytomskich hokeistek nad Kojotkami Naprzód Janów (1)