Straż Miejska Bytom: Godzinne wyłączenie telefonu stacjonarnego dzisiaj o 14:00
W związku z pilnymi pracami konserwacyjnymi, mieszkańcy muszą przygotować się na krótkotrwałe utrudnienia w kontakcie ze Strażą Miejską. Warto zapisać alternatywny numer telefonu, aby w razie potrzeby móc szybko uzyskać pomoc.

Tymczasowe wyłączenie telefonu stacjonarnego Straży Miejskiej

W dniu 4 lipca 2024 roku, w godzinach od 14:00 do 15:00, numer stacjonarny Straży Miejskiej w Bytomiu będzie niedostępny. Przerwa ta jest niezbędna do przeprowadzenia prac konserwacyjnych na instalacji elektrycznej. W związku z tym, mieszkańcy powinni być przygotowani na chwilowe utrudnienia w kontakcie z tą służbą.

Alternatywny numer kontaktowy

Aby zapewnić ciągłość w komunikacji i bezpieczeństwo mieszkańców, Straż Miejska udostępniła alternatywny numer telefonu komórkowego. W przypadku potrzeby kontaktu w wyznaczonym czasie, należy dzwonić pod numer 530 809 400. Jest to tymczasowe rozwiązanie, które ma na celu zapewnienie, że wszelkie zgłoszenia i prośby o pomoc będą mogły zostać zrealizowane bez opóźnień.

Prace konserwacyjne i ich wpływ na funkcjonowanie miasta

Prace konserwacyjne są niezbędnym elementem utrzymania infrastruktury elektrycznej miasta w dobrym stanie. Choć mogą one wiązać się z krótkotrwałymi niedogodnościami, ich celem jest zapewnienie długoterminowej niezawodności systemów, które są kluczowe dla bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców. Straż Miejska przeprasza za wszelkie niedogodności związane z tym czasowym wyłączeniem i dziękuje za zrozumienie.


Na podst. SM Bytom