Terapia uzależnień w czasie epidemiiSytuacja związana z epidemią to trudny czas dla osób będących w trakcie terapii. Nadal mogą one korzystać ze wparcia Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom, które od 4 maja umożliwi swoim klientom terapię poprzez Skype’a.

Wszystkie osoby regularnie korzystające z terapii w naszym centrum zachęcamy do kontaktu telefonicznego z terapeutą prowadzącym. Zasady dalszej terapii zostaną ustalone indywidualnie. W sytuacjach kryzysowych prosimy o kontakt z dostępnym terapeutą. Udzielamy też porad i konsultacji członkom rodzin osób uzależnionych - mówi Aleksandra Przybyła, dyrektorka Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.
 
Wszystkie osoby chcące rozpocząć terapię uzależnienia mogą uzyskać szczegółowe informacje  pod nr tel. 32 389 00 77, 32 787 75 22, napisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w godzinach od poniedziałku do czwartku od 7.30 do 19.00 oraz w piątki od 7.30 do 15.00. Z Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom można się kontaktować także poprzez Facebook/Messenger. Izba Wytrzeźwień działająca  przy CPU jest zamknięta do odwołania.

Z porady prawnej można skorzystać pisząc na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Autor: AK