Budowanie kultury firmowej poprzez wspólne celebrowanie

Tradycyjnie obchodzone w Polsce święta to doskonała okazja do wprowadzenia pewnych ich elementów także na gruncie zawodowym w naszych miejscach pracy. Polacy bardzo dużą wagę przywiązują do celebrowania tych wydarzeń, zarówno ze względów religijnych, jak i przez wzgląd na tradycję. Umiejętne zaszczepienie elementów świątecznych w naszych firmach może przyczynić się do wielu wymiernych i niewymiernych korzyści. W polskich przedsiębiorstwach znacznie wzrosła świadomość tego, jak ważne są poprawne relacje z pracownikami, oparte na szacunku i docenianiu zaangażowania wkładanego w pracę. Włączanie załogi we wspólną celebrację świąt każdej firmie ułatwi budowanie silnego i zgranego zespołu.

Dlaczego warto jest dbać o świąteczne akcenty w miejscu pracy?

Dziś poza uczciwą wypłatą na czas i możliwością rozwoju, to właśnie atmosfera w pracy i wzajemny szacunek są kluczowe dla pracowników. Po stronie pracodawcy powinna leżeć kwestia umiejętnej integracji zespołu i zadbania o samopoczucie pracowników i to, w jakiej atmosferze przebiega codzienne wykonywanie obowiązków. Budowanie więzi z firmą to wcale nie jest łatwy proces, co widzimy wyraźnie, patrząc na zdecydowanie zbyt dużą rotację w wielu przedsiębiorstwach. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy duża część zleconej pracy jest wykonywana zdalnie. Jak zatem zadbać o to, by pracownik czuł się bardziej zidentyfikowany z naszą firmą i miał poczucie, że pracuje w miejscu, w którym ważne jest jego zdanie? Jednym z bardzo efektywnych narzędzi jest wspólna celebracja świąt, przygotowane dla załogi wielkanocne “jajeczko”, a także eleganckie paczki świąteczne dla pracowników, które z łatwością wybierzesz na Paczuchy.pl.

Budowanie silnej kultury organizacyjnej oraz wspierającego się zespołu

W każdej firmie ważna jest dobra organizacja, jasne wydzielanie zadań, sprawiedliwe zasady wynagradzania i doceniania zaangażowania. Nie zawsze na co dzień jest czas, by jasno i głośno wyrażać wobec swoich pracowników wdzięczność za trud wkładany w pracę. Święta i wspólna celebracja tych wydarzeń, to idealny czas na to, by na chwilę zwolnić i przyłożyć większą wagę do atmosfery panującej w przedsiębiorstwie. Takie gesty bardzo dobrze wpływają na budowanie obszaru do współpracy i wzajemnego wspierania się, a także powoduje, że pracownicy czują się bardziej z firmą związani, czują odpowiedzialność, za to, co się dzieje i starają się działać etycznie. Drobny gest, elegancki podarunek wielkanocny czy uroczysty poczęstunek są zawsze dobrze odbierane i świadczą o Twoim szacunku wobec załogi.

Najlepsze prezenty dla pracowników

W wyborze upominków dla Twojej załogi niezrównaną pomocą będzie serwis Paczuchy.pl, w którym znajdziesz mnóstwo różnorodnych propozycji, zawierających wysokiej jakości produkty regionalne, lokalne oraz delikatesy premium. Bez względu na to, który rodzaj podarunku wybierzesz, możesz być pewny efektownego opakowania oraz przemyślanej zawartości, która zawsze zrobi wrażenie na obdarowanych osobach. Pyszne i cudnie zapakowane zestawy wielkanocne dla pracowników Paczuchy.pl mają uniwersalny charakter, sprawdzą się w każdej branży, zachwycając zarówno wyglądem, jak i smakiem.

Najlepsze prezenty dla pracowników