Stoły rozkładane na wymiar – kto powinien rozważyć kupno?

Mogłoby się wydawać, że stół to niezwykle prosty element wyposażenia pomieszczenia, jednak producenci i dystrybutorzy mebli dwoją się i troją, aby zapewnić klientom szeroki wybór. Dlatego też katalogi pękają w szwach od projektów stołów w różnych kształtach, kolorach i wymiarach. Niestety, mimo bogatej oferty, czasem okazuje się, że żaden z proponowanych modeli nie pasuje do Twoich potrzeb. Jeśli masz niestandardowe wymagania, zastanów się, czy nie warto zamówić rozkładanego stołu robionego na wymiar. Zobacz, czy jesteś w grupie osób, które zdecydowanie powinny to rozważyć.

Stoły rozkładane na wymiar dla fanów nowoczesnych aranżacji wnętrz

Obecnie, jeśli chodzi o wystrój wnętrz, skończyła się moda na przesadnie ozdobne meble i bibeloty zagracające pomieszczenie. Pokoje urządzone w stylu nowoczesnym cechują się przede wszystkim przestrzennością oraz funkcjonalnością. W te wymagania doskonale wpasowuje się stół rozkładany, którego wymiary dostosowane są do pomieszczenia, tak aby nie zajmował niepotrzebnie miejsca, dopóki nie zajdzie konieczność dostawienia krzeseł dla większej ilości osób. To praktyczne rozwiązanie, które jest za razem zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.

Stoły rozkładane na wymiar dla dużych rodzin

Rozkładany stół sprawdzi się doskonale w domu licznej rodziny, gdzie ceni się zwyczaj wspólnego spożywania posiłków. Dzięki temu, że wymiar mebla może być regulowany, wszyscy domownicy mogą zasiąść razem do obiadu lub kolacji, bez konieczności dostawiania drugiego stołu. Po uprzątnięciu naczyń, można po prostu złożyć stół, aby nie zasłaniał telewizora lub by zrobić dla dzieci przestrzeń do zabawy.

Stoły rozkładane na wymiar dla lubiących spotkania towarzyskie

Jeśli na co dzień nie potrzebujesz stołu z ogromnym blatem, ale uwielbiasz zapraszać gości i urządzać przyjęcia, rozważ zamówienie rozkładanego stołu, robionego na wymiar. Dzięki temu przyrządzisz obiad dla grupy znajomych, zastawisz stół przekąskami podczas domówki, a jeśli najdzie was ochota, żeby potańczyć, po prostu go złożycie i zwolnicie trochę miejsca. Eleganckie stoły rozkładanie na wymiar zamówić możesz tutaj: https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoly/drewniane-stoly/. Projekt mebla możesz spersonalizować nie tylko pod względem wymiarów, ale także metody uszlachetnienia blatu, rodzaju drewna i kształtu nóg stołowych. Dzięki temu dopasujesz stół do wystroju pomieszczenia i zrobisz na swoich gościach dobre wrażenie.